reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
mamuśka hahaha!!!
Wiecie przy pierwszym dziecku to płeć jest bardziej istotna, bo to wózek trzeba kupić a to ubranka, łóżeczko.... A jak ja mam już wózek, łóżeczko, ciuszki to dla mnie to na prawdę bez różnicy... Chociaż równouprawnienie w domu mogłoby być :-D A tak będę skazana na większość...
 
Jakby nie było masz kochana racje :p Tylko jak dziewczynka to wiadomo ze ma sie ochotę raczej włożyc sukieneczke, różową bluzeczke itd :p
Ja marzę o córci !!!!!!!!ehhh :) Była by parka i na tym zamykamy produkcję :p:p:p
:-)
 
Hehe!!!! Rozbrajający tekst!!!:-D
U nas nawet jak będzie drugi chłopak to zamykamy produkcję, bo nie chce mi się szukać nowego projektu domu z 4 sypialniami... :-D
 
Co prawda ja zawsze chciałam miec trójke ale chyba dwoje to bedzie ok:)
Nie chcialabym zeby Jaś był jedynakiem.... Jakos żle mi sie to widzi !!!
Nie wiem ale znam pare dzieci jedynaków i nie da sie przejść obok i nie zwrócić uwagi !! Są rozpieszczone, rozdarte itd !!! Dużo oczywiscie zależy od wychowania dziecka !!!
No a mąż to by pewnie chciał jeszcze nie jedno !! tylko własnie trzeba było by chyba wygrać w totka żeby dać rade !!
Tym bardziej ze becikowego juz nie bedzie o nowego roku :( Kurcze złodzieje !!!!!!!!!:wściekła/y:
 
No ja jeszcze na becikowe się załapię.
Moja firma zmienia ubezpieczyciela i za urodzenie dostanę z dwóch ubezpieczeń, męża teraz też mogłam ubezpieczyć więc i mąż dostanie kasę...
 
reklama
No farta mieliśmy teraz :-D No nie liczę jeszcze z męża firmy kasy :-D
Dziewczynki pączki na parze mi się skończyły!!!! AAAAaaaaa!!!! Normalnie niebo w gębie było!!!!!!! Z polewą z jagód mniam mniam!!!!!!!!!!!
 
Do góry