reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
No to jakaś cichutka nadzieja jest że tym razem będe mogła sie tak naprawde nacieszyć ciążą:) Nie che juz tego znów przechodzić:( samochodem nie jezdzilam bo sie wymioty nasilały ;( na ludzi tez nie miałam ochoty patrzec tak sie żle czułam ciągle :(
Nie powinno tak byc :( Ale co zrobić ;)
w takim bądż razie facety u Ciebie kochana bedą dominować ;P Ale życzę żeby to jednak była córeczka :):):):)
Zresztą najwazniejsze zeby dzidzia była zdrowa
 
Klaudusia ja już nie jem bo bym pękła

dziś praniem się zajęłam .....

mnie się marzy drugi synek ale niech będzie co mam być byle by było i było zdrowe:p
 
a ogólnie to już nawet nie interesuje mnie jak się będę czuła w ciąży i iole przytyje czy bede wymiotować do 9 miesiąca i tak dalej byle tylko było bez kłopotów zdrowotnych plamień leżenia.... po za tym przeraża mnie lek który mi towarzyszył cała poprzednią ciążę czy wszystko będzie oki....
 
Mamuśka mąż się cieszy że będzie drugi syn, wiem jak jest teraz: większość mają siusiaki u mnie i ja już nie mam za dużo do gadania a jak będzie jeszcze jeden to ja wogóle nie mam prawa głosu :-D
I nie martw się jak będzie w drugiej ciąży. Mogę Cię pocieszyć, że napewno nie będzie gorzej :-D
Nikola najważniejsze, żeby było zdrowe. A jak już wiesz, że zdrowe to by się przydało wiedzieć co ma między nogami :-D
 
Klaudusia no pewnie że fajnie wiedzieć choć powiem ci że niespodzianka też fajna u mnie nic nie było widać tak się wstydziocha zasłaniała i mieliśmy niespodziankę ;-):-)
 
Ja też nie chciałam teraz wiedzieć ale mąż wparował na USG i na piękne oczka poprosił moją gin żeby zajrzała między nogi. Wyglądało jej na chłopca, choć na 100 procent nie była pewna, więc nadal mam nadzieję na bułę między nogami :-D
 
reklama
Z taką niespodzianką to fajna sprawa :)
Mąż tak samo mówi żebym nie myślała o tym jak było z pierwszą ciążą, zresztą tyle kobiet stara sie o dzieci a nie mogą ich mieć wiec co ja będe narzekać :) Dam rade:) Trzeba pozytywnie myślec:)
A poza tym najpierw to bym może zaszła a nie od razu sie martwiła hahaha :p:p:p:p
 
Do góry