reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Dziewczyny Ja też ciekawa jest ale i obawiam się drugiej ciąży a najbardziej porodu bo poród paraliżuje mnie na maksa :szok:

Po nowym roku lecę na badania a potem mam nadzieję w Hiszpanii "ruszamy do dzieła" :tak:
Oby z ciążą było wszystko ok a poród "chyba" przeżyję :eek:

Będę oczywiście dowiadywała się u lekarza aby mieć cesarkę bo nie chcę sama rodzić ale zobaczymy co da się zrobić bo tu w UK nie chcą robić cc :-(
 
reklama
Agnieszka jeden poród przeżyłaś to i drugi przeżyjesz :-D Ja nie miałam kiedy się zastanawiać się nad obawami przed drugą ciążą, bo to było tak, że zdecydowaliśmy się bardzo szybko i za pierwszym razem się udało, więc wyjścia czy dalej próbować czy dać spokój to raczej nie miałam :-D
 
heh ale Ja nie mam obaw czy chcemy drugie dziecko czy nie bo oczywiście oboje chcemy ale jak pomyślę o porodzie to jestem sparaliżowana od głowy po stopy:-/

My mamy już nawet plan z M że gdy będzie drugie dzieciątko to bierzemy Alana mały pokój jako naszą sypialnie bo taka nam do spania wystarczy a naszą dużą sypialnie dajemy dzieciom i robimy jeden wspólny pokój a pokój gościnny będzie do siedzenia wiadomo tak w ciągu dnia:)
Także mam nadzieję ze Nowy Rok będzie dobrym rokiem:)
 
Agnieszka wystarczy jak będziesz sparaliżowana od pasa po stopy!! :-D
Nowy Rok musi być dobry! Jedziecie na super wakacje i wrócicie z prezencikiem więc tylko się cieszyć!!!!:tak:
 
No u mnie już ciacho na pączki się wygrzewa, wyciągnęłam jagody i zaraz idę miksować... Mmm już nie mogę się doczekać tych pączulków... :-D
 
No u mnie już ciacho na pączki się wygrzewa, wyciągnęłam jagody i zaraz idę miksować... Mmm już nie mogę się doczekać tych pączulków... :-D

mniammm ale smaka mi narobiłaś,chyba jutro kupie sobie jakieś babeczki z dżemem albo eklery bo chodzą za mną że szok ;)

A przed chwilą wstawiłam rybę w piekarniku więc nie długo będę miała "późny"obiad :)
 
Hehe to Wy mi się niedługo odwdzięczycie pisaniem o słodkościach a ja zęby w ścianę, bo nie będę mogła, bo maluch na cycu!!! :-D
Wiesz my często jeździmy sobie na obiady na stołówkę do szkoły podstawowej. Wiki jest w siódmym niebie, bo ławki i krzesła są prawie jak dla niego i klimat taki dziecięcy... Drugie danie kosztuje 6 zł, masz mięso do wyboru, ziemniaki i dwa rodzaje surówek a do tego kompot bez ograniczeń. Zupa kosztuje 2 zł i jesz ile wlezie, bo dostajesz w wazie. Jak zmieścisz to możesz całą wazę wsunąć :-D Wiki bardzo chętnie sam tam je.
 
reklama
Cena jest atrakcyjna i żarcie jest naprawde ekstra. Takie domowe. Jak ja wychodzę stamtąd najedzona to znaczy, że naprawdę tego dużo musi być hehe :-D I ten kompot.... Bossski :-D
A u nas kebab kosztuje 8 zł.
 
Do góry