reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

ale dziś pospałyśmy aż do 9... lenia ma totalnego...
Klaudusia ale masz zachcianki ja w ciązy maiłam tylko jedną lody big milki codziennie musiałam jednego zjeść bo inaczej waryjowałam normalnie

no i właśnie gdzie wy dziewczyny sie podziewacie????????????????????????
 
reklama
Hej!
Ja tylko na chwilkę, bo mam dużo pracy.
Odebrałam dziś wyniki, wszystko ok:-)A zawroty jak są tak są:-(
Do staranek zaczełam podchodzić ze spokojem i z dystansem i służy mi takie podejście:-) Właściwie zaczełam się znowu wachać, bo na horyzoncie pojawiły się nowe możliwości w sferze prywatnej. Narazie luz, co ma być to będzie.

Witam nowe dwie staraczki i powodzenia życze :-)

pozdrawiam Was ciepło:-D
 
klaudusiaNK Ja mam pytanko do Ciebie i ogólnie do wszystkich kobietek które są juz w ciązy z drugim bobasem
jak sie czułyście w pierwszej ciązy a jak teraz?? tzn czy druga ciążą jest mniej objawowa???
Za pierwszym razem wymiotowałam do 6 miesiąca od początku ciązy, potem juz byłam szczęśliwa ze bede miec spokój a tu juz do końca męczyła straszna zgaga aż wymiotowałam i nie spałam po nocach :(
Matko jak teraz tak bedzie to sie chyba wykończę :(:-(
 
Witam mamusie:-)
Majka w koncu spokojnie spala w nocy, bo od paru dni budzila sie z placzem, w koncu sie wyspalam:-)
Mamuska ja z Majka nie mialam zadnych objawow, gdyby nie to ze nie mialam @ to w ogole nie wiedzialabym ze jestem ciazy... mam nadzieje ze kolejna ciaza tez bedzie bezobjawowa
Agnieszka oj ja tez jestem w trakcie poswiatecznych porzadkow, a jeszcze czekaja mnie sylwestrowe zakupy...

Ja tez strasznie boje sie jak to bedzie z drugim maluchem, co prawda Majka bedzie juz duza, a ona nawet teraz strasznie lgnie do dzieci, moja siostra ma 9 miesiecy mlodsza corke, a kuzynka 6 tygoni mlodsza od Majki, wiec mala ma ciagle kontakt z dziecmi, ale i tak ciagle mam watpliwosci czy dobrze robimy, jeszcze ten porod...
 
Madzik- witaj, mnie sie wydaje że prawie każda kobieta pragnąca więcej niż jedno dziecko ma takie obawy i wątpliwości. Ciąża, poród, wychowanie, finanse, pogodzenie wszystkich obowiązków...Ale mam też wrażenie, że czym sie dłużej się odwleka tą decyzję tym gorzej jest się do niej przekonać, tymbardziej jak ma sie już starsze dziecko. W pewnym sensie już w miarę samodzielne, a pojawia się wizja powtórki z rozrywki- pieluchy, wstawianie, karmienie itd. Mimo wszystko uważam, że warto mieć więcej niż jedno Baby:-)
A co do ciąży-podobno każda jest inna, ale nie ma co sie nastawiać, będzie dobrze :-)
 
Kochane witam, co do drugiej ciąży to chyba indywidualna sprawa jeśli chodzi o objawy.
Ja w pierwszej ciąży mogłam leżeć do góry brzuchem to czułam się wspaniale poza sennością nic mi nie doskwierało oprócz plamień ale to nie objaw. Druga ciąża jest dla mnie zupełnie inna objawy prawie wszystkiej jakie można wyczytać od bólu brzucha po mdłości, nerwowość, wahania nastroju. Tyje znacznie szybciej, mam mało cierpliwości jest mi po prostu ciężej samej ze sobą. Ech niezręcznie mi tu narzekać bo wiele z Was czeka na te objawy, ale fakt u mnie jest ciężej....
 
A co do wieku pierwszego dziecka a decyzji o kolejnym dzidziusiu to ja uważam, że już moja Diana powinna to rodzeństwo mieć, spóźniliśmy się, no ale oczywiście też człowiek wałkował temat czy aby napewno się zdecydować na drugiego maluszka.
 
reklama
Ja po zakupach. Wiecie co jestem w szoku jak teraz supermarkety kantują na cenach!!!! Żebym nie czuła się słabo, to bym chodziła po tym jeb.... caerfourze i aferę robiła! Żebym nie miała tam leków do odebrania w aptece to bym tam nigdy zakupów nie zrobiła.
Agnieszka no proszę komu lepiej!!! :tak: ;-D
Nikola ja w pierwszej ciąży nie mogłam żyć bez big milków :-D Teraz jestem wszystkożerna a zwłaszcza mięsożerna :-D
Kala cieszę się, że wszystko OK w badaniach. Może te zawroty głowy to przez pogodę... A morfologię robiłaś?
Agnieszka.kk te nasze dzieciaczki rosną tak szybko... Przede mną niedługo też 2 latka mojego łobuza...
mamuśka ja pierwszą ciążę przeżywałam identycznie jak Ty: wymioty przez całą ciążę a na dodatek doszła zgaga. Teraz jest lepiej o wiele. Jem bardzo duuuużo w porównaniu z pierwszą ciążą, dużo też przytyłam.. Ogólnie żeby nie krwawienia to jest o niebo lepiej niż pierwsza. I prawdopodobnie też mieszka chłopaczek.
 
Ostatnia edycja:
Do góry