reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Nikolaa i własnie dlatego my nie staramy sie jakos tak bardzo tzn nie myslimy że musi teraz byc i koniec kropka tylko poprostu wszystko jest na luza bez stresu :) Bedzie teraz to cudownie nie to tak czy owak sie uda:):):)
Naprawde nie trzeba sie spinać :)
Wiem jak to własnie jest bo moje znajome mialy tak samo jak zaczeły sie starać od razu zaczeły sie problemy itd
bez nadziejne to jest :(
 
My zaczęliśmy jak Wiktor był trochę starszy. Też zastanwiam się jak sobię poradzę z dwójką z różnicą wieku 2,5 roku... Teraz już się stało i nie ma odwrotu!!!:-D

Klaudusia napewno dasz rade,miedzy moimi starszakami jest roznica 2lata 4mies i powiem Ci ze 2,5roczku to idealna roznica,takie dziecko jest juz madre i mozna duzo wytlumaczyc bo zrozumie:tak:

Madzik witamy;-)
 
Mamuska ja bardzo na luzie podeszlam niestety coś się pomieszało akurat tak pech chciał teraz to już wogóle na suzaka podchodzę będzie co mam być i tak niczego nie zmienie.....
 
Edyta zgadzam się z Tobą. Wikiemu już teraz można tłumaczyć i dużo rozumie no ALE mój syn jest strasznie uparty i na dodatek rozpieszczony, bo jest jeden syn i wnuczek i wszystko kręci się wokól niego. Boję się tylko jego reakcji na małe dzieciątko, bo styczności z takim nie miał a jak mu się mówi, że mama ma dzidzi w brzuszku to olewa to centralnie, no wczoraj co udało mi się go namówić żeby zrobił do dzidzi puk puk w brzuszek.
madzik to czekamy, bo niedługo testowanie u Ciebie!!!
 
no zażyłam pierwszą tableteczkę luteiny teraz tylko czekać
Klaudusia jeszcze troszkę a będzie garnął do dzidziusiów moja Wiki jak miała 2 latka jeszcze nie była bardzo społeczną osóbką...Ty prawie jak urodzisz twój Wiki bedzie wchodził w okres rozwijania sie społecznych więzi i sam fakt dzidziusia bedzie dla niego super wydaje mi się że nie masz się czym martwić a więcej powiem ci że ja teraz żałuje że właśnie nie zaczęłam się starać rok temu teraz już by się dwa maluch pewnie świetnie bawiły bo widzę po wiki jak ona reguje na dzieci a wstrzymałam sie właśnie ze względu na takie obawy jak masz teraz TY
 
reklama
Nikola oby było tak jak piszesz! :tak:
Igasia co u Ciebie? Byłaś na USG?
Dziewczynki a ja mam dziś wieeeeelką ochotę na pączki na parze!!! Już od dawna za mną chodzą, a że dziś jadę po zakupy to kupię wszystko i zrobię na kolację.
Agnieszka, maja gdzie Wy?
 
Do góry