reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hej Agnieszka! Jeju jak patrzę na Twój ostatni suwaczek to mnie ciarki zaczynają przechodzić :baffled: Jeszcze niecałe 4 miesiące, Ty wyjedziesz leniuchować a ja wyjadę na wakacje do szpitala pomęczyć się :-D:-D:-D
Maja musisz się zapytać w staraczkach, któraś na pewno używała testów z allegro! :tak:
Wczoraj było totalne leniuchowanie! Po 17 mnie zmogło i usnęłam :shocked2: Obudził mnie mąż po 18!!! Jak panowie wczoraj wpadli do domu, to myślałam, że rozniosą cały! :-D A mały w brzuchu oczywiście przyłączył się do szataństwa i jak tylko usłyszał Wiktora zaczął tak strasznie się wiercić i fikać, aż nie do wytrzymania :-D Na Wikiego harce od niedawna mały właśnie tak reaguje! A cały dzień było spokojnie...
 
reklama
:-)Hej dziewczyny:-)
Jak mijają Święta? Na przyjemnym leniuchowaniu i obżarstwie?;-)

Maja- mnie się wydaje, że Costagnus wpłynie na regularność cykli i będziesz wiedziała kiedy będziesz mieć owulkę bez testów owulacyjnych. Ja już czuje jego działanie, więc wierze że mi pomoże. Czytałam trochę o jego działaniu i są też zdania podzielone, bo są dziewczyny na które nie wpłyneły te tabletki więc trzeba go po prostu wybróbować i sprawdzić.

Igasia- mocno trzymam kciuki i wierze, że wszystko będzie ok. Zresztą nie ma innej możliwości. Dbaj o siebie:-)

Klaudusia- ciesze się, że pogodziliście się z mężem i fajnie mijają Święta.Byliście u teściowej? Sorki, ale nie nadrobiłam z czytaniem.

Agnieszko - witaj, co u Ciebie?

Edyta- czwarte Baby? Niezle:-) Pewnie fajnie mieć taką gromadkę, ale ja chyba nie miałabym takiej cierpliwości. Pewnie teraz chciałabyś córeczkę?Powodzenia!

Agnieszka k.k, Soso- pozdrawiam Was świątecznie:-)

Miłego dzionka dziewczynki:happy2:
 
Kala kochana a jak czujesz, że Ci pomagają te tabletki? Wiesz ja je kupiłam, bo byłam pewna, że pomogą. Niestety ku mojemu zdziwieniu (myślałam, że będzie inaczej), popadłam w wielkiego doła jak się rozkręciła @. Może to kwestia jelitówki, która panuje u mnie w domu - jest strasznie. Nic mi się nie chce i w nic już nie wierzę. Z takim podejściem to daleko nie ujadę. :( Przepraszam za psucie nastroju dziś i że tylko o sobie.
 
Maju- miałam skutki uboczne i czułam owulację, inaczej niż zwykle. Bardziej boleśnie. Czasami trzeba poczekać cały cykl, żeby tabletki zaczeły działać, a cykl reguluje się podobnie po miesiącu zażywania tabletek, także cierpliwości:-) I nie zniechęcaj się, daj sobie czasu, idz do gina i wyjaśnij plamienia. I nie przepraszaj, każda z nas ma czasem gorsze dni. Głowa do góry:-)
 
Czesc

Kalamandyna zawsze chcialam miec duza rodzinke,wiem duzo jest pracy przy takiej gromadce,ale ja lubie w taki sposob pracowac:tak: daje mi to duzo satysfakcji.Cierpliwosc tez trzeba miec,ale ja mam jej bardzo duzo;-)
Z jednej strony chcialabym coreczke a z drugiej juz mam wprawe w pielegnacji chlopcow i imie dla synka:-D

Milego dnia
 
Czesc dzisiaj mam dobry humorek,mezus ma urlop i moge sie nim nacieszyc:-),Natanek raczkuje po calym domu,wstaje przy meblach i trzeba go pilnowac:tak:
Niedlugo powinnam dostac @,pol cyklu mialam brazowe plamienia i nie wiem co to bylo,ale mam nadzieje ze wszystko jest ok i @ przyjdzie o czasie.

My niedlugo idziemy na spacerek wiec zycze milego dzionka ;-)
 
reklama
Witam poświątecznie jestem tak napchana że szok na wagę to się boje wejść
dzwoniłam po lekarzach i nici dzisiaj bo nawet w Krakowie niema trudno czekam w takim razie na swoją lekarkę
Igasia dalej trzymam kciuki i wierze że wszystko bedzie oki najważniejsze że nie krwawisz
Edyta podziwiam i życzę owocnych
Klaudasia Maja Agnieszka.kk Kala hejka
 
Do góry