reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

heh poczytałam sobie sprawę soso i dziwnie to wszystko wygląda jak dla mnie...:dry:


A Ja zabiegana bo najpierw byłam w mieście bo wielkie wyprzedaże u nas są więc pobiegłam na małe zakupy a potem poszliśmy na urodziny do kolegi M i tak jakoś mile dzionek nam zleciał :-)

Pozdrawiam was dziewczyny i życzę miłego wieczoru :-)
 
reklama
ja już jestem ksiądz chodził po kolędzie już sobie poszedł ....
co do sprawy soso to spora afera nie zabieram głosu bo nie znam sprawy oprócz relacji soso ......
po za tym strasznie u nas sypie śnieg.....
 
witajcie :*
My zaczynamy sie z męzem starac o drugie :) Tzn nie jakos intensywnie :) Jak bedzie to super :)

Mąż juz dawno chcial nastepne dziecko ale dla mnie to bylo za szybko i to stanowczo !!! Teraz mały ma 15 miesiecy wiec jak urodze bedzie mial 2 latka wiec chyba tak akurat :)

Zobaczymy co przyniesie czas :):):):)


pozdrawiam bardzo gorąco :*:*
 
mamuśka witaj i pisz z nami jak najczęściej!!!!
Nikola już ksiądz? Hehe na sylwka kasy mu brak :-D W tamtym roku mnie ominęła kolęda, bo byłam w pracy i nie mogłam się zwolnić. A do lekarza kiedy idziesz?
A u nas słoneczko świeci!!!!!!:-D
 
Napewno będe pisać jak idą postępowania :p:p:p:p
Teraz Jest duża szansa bo dni płodne wiec zobaczymy :D
Poza tym nadal mam obawy czy taka nie duża w sumie różnica bedzie odpowiednia tzn czy dam sobie rade !!
Tym bardziej że mąż pracuje w delegacji wiec byłabym sama na tygodniu !!
 
My zaczęliśmy jak Wiktor był trochę starszy. Też zastanwiam się jak sobię poradzę z dwójką z różnicą wieku 2,5 roku... Teraz już się stało i nie ma odwrotu!!!:-D
 
mamuśka witaj i życzę powodzenia
Klaudusia
dzwoniłam dziś niestety dalej ma l4 mam zadzwonić po południu to może dostanę tel komórkowy do lekarki powiedziałam jaka sprawa teraz to w zasadzie tylko mi luteina na wywołanie potrzebna jak już dostanę to dopiero mogę robić pozostałe badania i wtedy zrobię pozostałe hormony i ewentualnie monitoring
 
No fakt najlepiej do swojej gin iść a nie opowiadać historię od początku. A może właśnie jakbyś do innego gin poszła i powiedziała, że tak się stało to by coś innego zaradził?
 
reklama
Klaudusia ja to już bym poszła do innego ale w mojej miejscowości jest trzech z nfz do którego terminy nawet i 3 miesięczne druga za wizytę bierze 250zł no i trzecia moja a do Krakowa nie mam jak za bardzo bo nie mam co z Wiki zrobić więc już wole czekać....jak pogadam z nią przez tel i każe mi luteinę wziąć to tabletki bede miała bo moja mam pracuje w aprece i nie muszę mieć recepty.....
 
Do góry