reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Moje Pieknotki kochane!!!
Baaaardzo dziekuje za Wasze slowa,az sie wzruszylam normalnie!!!:zawstydzona/y:
Leze,leze...staram sie nic nie robic.Wczoraj postaralam sie se wszystkich sil wyluzowac...i bylo przyjemnie,cieplo,rodzinnie i smacznie...Tylko migrene mam ogromna az do dzis.
I jakos tak mi wywalilo ten moj brzuszek,wiec mam nadzieje ,ze dzidzusiek rosnie.
Emilka mnie glaszcze po nim i caluje :tak:
Mielismy jechac do znajomych w nastepnym tygodniu,ale w takiej sytuacji musze sobie darowac odwiedziny.
Lekarz nie badal mnie,o nie mozna nic ruszac,dla bezpieczenstwa.
Ale oni tutaj nie ratuja tak wczesnych ciaz,lekarz nawet nie wiedzial,ze sa tabletki na podrtzymanie ciazy:no:
W czwartek mam sie zglosic na usg...nie moge sie doczekac.
Tyle rzeczy sie dzieje do okola,ale nigdy nie mylalam,ze cos moze sie przytrafic wlasnie mnie...chociaz ja ciagle cos mam nie tak...
No nic,bede dobrej mysli,musze dac sile ,tej mojej malej zabce:-D
Acha! i bylam chyba grzeczna,bo dostalam duzo prezencikow :-)
Buziaki kochane,swietujcie ile tylko sie da!!!!!! i dbajcie o siebie!!!!
 
reklama
Igasia no to super, że będzie usg!!!!!!!!! Trzymam kciuki!

Nikolaa
leć do tego lekarza i dawaj nam znać co i jak!

Ja też chciałabym już jak najszybciej wiedzieć co mi jest. Nie chce mi się wierzyć, że starania o dzidzię do roku są normalne i nie trzeba nic z tym robić!!!!!!! Jakby wszystko było ok to udałoby się za pierwszym razem. Mi się właśnie rozkręca @ i taki żal mnie złapał, że znowu mi się wydaje, że już nigdy mi się nie uda :(( Wszystko się psuje!

W tym miesiącu biorę tabletki i zamierzam kupić testy owulacyjne - jak nic nie wyjdzie to nie wiem co, chyba będę ściany gryzła....Polecacie testy owulacyjne z allegro?? Kupowałyście kiedyś? Tam jednak najtaniej to wypada...
 
Lil my staralismy sie 2 lata, jak poszlam do gp to powiedzial aby przytulac sie co 2,3 dzien,i tak tez robilismy, kiedy myslalam ze sie nie udalo bo dostalam @ bylam zrezygnowana,ale miesiac pozniej nie dostalam @ i sie zdziwilam,bo z mezem sobie odpuscilismy staranka ze wzgledu na gosci,ale jak sie okazalo,po zrobieniu testu wyszlo ze jestem w ciazy byl to juz 8,9 tydz a okres ktory mialam miesiac wczesniej nie byl okresem tylko krwawieniem.

My w przyszlym cyklu tez bedziemy starac sie o dzidzie mam nadzieje ze zeciazymy jednoczesnie;-)
 
Edytka o czwartą dzidzię będziecie się starać? No to super! A ja teraz wiem na pewno, że to nie ciąża, więc nie robię sobie nadziei. Nie wiem załamka jakaś...
 
Tak o czwarta dzidzie:-D,bo 2 starszych synkow mam z pierwszego malzenstwa;-) a ze latka leca i nie wiem ile czasu zajma nam staranka,wiec czas zaczac staranka:tak:

Ja tez mialam chwile zwatpienia przy poprzednich satrankach,ale wiem ze nie mozna sie poddawac.
Powiem wam ze moze wyda sie wam to dziwne ale moja siostra ma juz 3 coreczki,to z mezem nie chcieli miec wiecej dzieci i dlatego brala pigulki (azalie ).Jakis miesiac temu trafila do szpitala z silnym bolem brzucha i co sie okazalo... ze jest juz w 22tyg ciazy:szok: wszyscy byli w szoku ze mna wlacznie:-D teraz spodziewa sie synka ma termin na marca,a wiec kochane zycie plata figle:-)
 
No Edytka 2 lata starań to rzeczywiście dość długo...można zwątpić...a robiliście jakieś badania? Jak się w końcu udało??? A z Twoją siostrą to rzeczywiście niezły numer...szok..
 
Nie robilismy zadnych badan ale idac do gp myslelismy o tym. po rozmowie z nim dal nam do zrozumienia ze tak naprawde moze byc tak ze przytulamy sie w nieodpowiednie dni,tzn ze owulacja moze byc w innych dniach niz przypuszczam i zaproponowal abysmy przytulali sie co 2,3 dzien po skonczonej @az do 2,3 dni przed nastepna @ i gdyby to nie przynosilo skutku wtedy zrobilby nam badanka,i ku naszemu zdziwieniu ten sposob byl trafiony:tak: mamy cudownego synka i w tym cyklu tez bedziemy chcieli w ten sposob dzialac;-)
 
Ostatnia edycja:
Edyta Ho Ho Ho!!! Podziwiam!!! Ja nad drugim się zastanawiałam a Ty już 4 chcesz....:szok:
Majeczko nie wiem jak jest z testami z allegro, ale pewnie są tej samej firmy co kupisz w aptece tylko cena inna...
Igasia najważniejsze, że krew nie leci! Czekamy na USG, zobaczysz wszystko będzie OK tylko teraz się mocno oszczędzaj! A nie dasz rady skonsultować się z ginem z Pl? Może ktoś może Ci załatwić tabletki na podtrzymanie z Polski? Byłabyś spokojniejsza chociaż.
 
Edytka u mnie niestety ten sposób co 2,3 dni nie działa. Przyczyna musi być gdzie indziej.

Klaudusia na allegro właśnie jakieś te testy są chyba inne - czasem są po 1 zł za sztukę. A w aptece wychodzi 5 zł za sztukę. Tylko w sumie na co mi te testy.
 
reklama
Do góry