reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hej kobietki i ja się witam!!!
Mąż dziś w pracy więc mam dobry humor :-D Synuś u babci...
Dziś ogólnie czuje się fatalnie. brzuch rano mnie bolał tak, że zastanawiałam się poważnie nad wizytą w szpitalu. Na dodatek rano krew ciekła z nosa ciurkiem... Wczoraj trochę brązowego śluzu na papierze miałam... Ech chyba od tych plamień ratuje mnie ta większa dawka luteiny...
A ja mam dziś ochotę na sałtkę z rzeżuchy!!!!:szok: To sobie wymyśliłam...
Dziewczynki oby te tabletki Wam pomogły!!! Tylko mi później nie narzekać, że mdłości, że senność i takie inne dolegliwości!!!!Hahaha!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
Nikola hej! Nawet prywatnie żaden nie przyjmuje??? Moja ginka to chyba inna i dziś normalnie na NFZ przyjmuje...
 
reklama
Witam się i ja:-)
Mam dziś takiego lenia, a jestem w pracy. Ech, pospałabym sobie:tak:Zdecydowanie dobrze się czuje, odpoczełam i teraz czekam na czwartkowe wyniki.

Klaudusia- fajnie, że masz taki dzien dla siebie, wykorzystaj go najlepiej jak możesz. Jakieś plany na sylwka?

Nikola- Witaj, kiedy Twoja gin wraca z urlopu?

Edyta- ja też Ciebie podziwiam, być mamą wcale nie jest łatwo,ale jeśli się w tym odnalazłaś i dobrze Ci z tym, tak trzymaj:-)

Maju- gdzie jesteś? Mam nadzieje, że nie załapałaś żadnego doła, uda się, tylko wyreguluj te cykle. Będzie dobrze, zobaczysz. Jak samopoczucie? Czytałam, że złapałaś wirusa.

Igasia- jak samopoczucie??

Agnieszki, co tam u WaS? Soso-gdzie się podziewasz?

Miłego dnia.
 
Kaludusia no to nie ciekawie choć krew z nosa to podobno może się zdarzyć no zachcianka mega skąd ty weźmiesz rzeżuchę hihihiihih.... tylko prywatnie szukałam owszem jutro tak, ale dziś nie, znalazłam dwóch co przyjmuje ale nie miejsca wiec dupa nie pojadę przecież 80 km do lekarza
 
Kala moje plany na sylwka: takie jak na święta :-D Leżenie w łóżku przed telewizorem!!! :-D Kiedyś sąsiedzi mówili, że się nigdzie nie wybierają i żebyśmy wpadli do nich jak chcemy. No i dostaliśmy zaproszenie od męża brata na sylwka. A ten to mnie już wkur... mega!!!! Już na początku grudnia powiedział wszystkim, że jego mama (moja teściowa) będzie w sylwka siedziała z jego córką, bo oni na jakiś bal idą i żeby nikt nic nie kombinował, bo ma siedzieć tylko z nią! A teraz wyszło, że nigdzie nie idą!!!
Nikola o tej krwi z nosa też czytałam, że się może zdarzyć więc ją jakoś przeboleje. A rzeżuchę przed świętami widziałam w Kauflandzie ale chyba wezmę watę i jakąś tackę i sobie zasieję... Ot tak na wypadek kolejnej zachcianki :-D
 
Kala moje plany na sylwka: takie jak na święta :-D Leżenie w łóżku przed telewizorem!!! :-D Kiedyś sąsiedzi mówili, że się nigdzie nie wybierają i żebyśmy wpadli do nich jak chcemy. No i dostaliśmy zaproszenie od męża brata na sylwka. A ten to mnie już wkur... mega!!!! Już na początku grudnia powiedział wszystkim, że jego mama (moja teściowa) będzie w sylwka siedziała z jego córką, bo oni na jakiś bal idą i żeby nikt nic nie kombinował, bo ma siedzieć tylko z nią! A teraz wyszło, że nigdzie nie idą!!!
Nikola o tej krwi z nosa też czytałam, że się może zdarzyć więc ją jakoś przeboleje. A rzeżuchę przed świętami widziałam w Kauflandzie ale chyba wezmę watę i jakąś tackę i sobie zasieję... Ot tak na wypadek kolejnej zachcianki :-D





hej kochAneee swieta swieta i po swietach jak tam u wasss
]
klaudusiu napewnho bedzie wsio oki ja jakoś funkcjonuje małą u ekx jest a co on narobil to masakraaaaa ale juz nie chce mi sie o tym gadac w calosci wiec skroce wymyslil sobie ze zetnie jej wlosy wczoraj przez telefon mi to oznajmil myślałam że go zabijew niech tknie jej włosy to go ogole na łyso i przedwczraj jak z nia jechal mial kolizje i nie mIAL FOTELIKA czujecie tak sie zezlosiclam ze szoook nieodpowiedzialny gow.....
a u was widze kochane ze jakso powolutku leciii ja przedwczoraj bylam na disco z rodzinka bylo milo a dzis ide do kina na narnie w 3 d zeby nie siedziec ws domu i myslec bo nie powiem teskni mi sie za coreczka i bardzo ale jutro mysle wieczorem po nia pojade powiedzialam mu ze przyjade w srode ale jade po nia jutro jeszcze mi powiedzial zeo n ja przywiezie chyba jest chory znowu jakis wypadek niedaj boze bedzie dobrze ze malej sie nic nie staloooo a tak to u mnie nic ciekawego :) buziam was moje myszkiiiii bez wyjatku:)

aaa ps klaudia rozwalilas mnie z tą żerzuchą :p mam nadzieję ze dobrze napisalam żerzucha :p
 
No kobietki moje to chyba sobie święta przedłużyły!!!! Rozleniwiły się na dobre!!!:-D:-D:-D:-D:-D Odejść w końcu od stołów i pisać tu ze mną!!!:tak::tak::tak::-):-):-)
 
Klaudusia ja dziś już nic nie jem jestem napchana po świętach tak że na jedzenie nie mogę patrzeć cały dzień oglądam filmy nie kiwnęłam nawet palcem i już nie kiwne dzisiaj....
 
Witam wieczorowa pora:-)
Dziewczyny, czytałyście?
https://www.babyboom.pl/forum/mlodz...ne-f236/czy-dajszesz-soso-druga-szanse-47153/

Nie wiem o co chodzi,hmmm....
W sumie nie wiem czy wyjaśnienie coś zmieni, chyba nie ma już to takiego znaczenia.

Klaudusia- słodki ten Twój synek:-) Marze o takim maluszku, choć czterolatki też są super. Od dziecka można się dużo nauczyć, to najlepsi obserwatorzy życia i ludzi :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kala czytałam. Soso nieźle namieszała. Może nam też należy się wyjaśnienie co?????????
Mam dziś tak cudownego synka, że nie mogę się nim nacieszyć! Jest taki słodziutki, że go zaraz chyba schrupie :-D :tak: Nawet puk puk dzidzi w brzuszek dziś zrobił i nauczył się nowego słowa: KRAB czyli taki skorupiak hehe!!!!! Pięknie mu wychodzi R i na końcu B! Od razu można zrozumieć co mówi. Cwaniak jak chce to powie a takich prostrzych słów nie chce powtarzać...
 
Do góry