reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Ach Klaudusia oby był prezencik.....Byłabym super szczęśliwa!!!!!!!! A właśnie przed chwilą pogodziłam się z moim pracodawcą hehe...Ale mi lekko :)) Choć w sumie bym wolała, żeby mnie brzuch w dół ciągnął i ciężko, żeby było hehe :)) Te kobiety same nie wiedzą czego chcą :)) To cała ja :)) Ale jak się ma dobry humor to zmartwienia są nieważne :))

Mi się dziś gadać chce, a tu takie pusteczki....
 
reklama
maja ja też z doskoku jestem... wicie co moja Wiki zrobiła, cięła sobie nożyczkami i nagle wpadła na pomysł że obetnie sobie włosy i ciachnęła zanim zdarzyłam jej zabrać nożyczki dobrze nie obcięła dużo i na szczęście ma kręcone i nie widać
 
Nikolaa ale dzieci mają pomysły!!!!!! Strach się bać!!! A Ty z nią w domku siedzisz czy pracujesz???

Klaudusia czyli praca już gotowa??? Kiedy obrona??

Ja myślałam, że Maciuś zaśnie a on ani myśli...Choć po przedszkolu padał na pysk ledwo go do domu dowiozłam. W łóżku zrobił potem kupę i się rozespał...A miało być przez godzinkę tak miło :)))
 
Praca gotowa. Teraz muszę wydrukować i oddać. Ze względu na moją sytuację zdrowotną z Dziekanem ustaliłam, że jeśli będę na siłach to mogę bronić się na początku stycznia a jeśli nie to w którymś z kolejnych terminów.
A Wiki śpi... mąż pojechał po mięso, bo będzie wędzić w sobotę a ja siedzę i się nudzę :-D
 
Maja w domu siedzę od samego początku i na razie tak musi zostać bo w moim przypadku przedszole nie rozwiazuje problemu
 
Jak się wędzi mięso? I co potem z takim wędzonym??? To ciekawostka jakaś....

No Ty może lepiej broń się ciut później...Styczeń jeszcze sobie tak dobrze poleż... Będziesz miała więcej czasu na bb :))

A mnie panika złapała, że nie uda się w tym miesiącu jednak, bo za mocno się staram i za dużo myślę o tym.

Nikolaa czyli przedszkole za mało godzin jest? Wiesz ja od paru dni doceniam to, że siedzę w domku - a nie latam z wywieszonym jęzorem między pracą, domem, sklepem i jeszcze przedszkolem........No i taka pogoda teraz, że miło tyłeczek w domu pogrzać...
 
No ja też nie wiem jak się wędzi :-D Kupiliśmy pół świniaka i mąż będzie wędził szynki takie jak kupujesz w sklepie tylko swojej roboty - będę wiedzieć co jest w tej szynce chociaż, do domu będzie trochę schabu, pewnie pieczeń będę musiała z części zrobić, będzie karkówka, żeberka i nawet nie chce myśleć co jeszcze...:baffled:
Ja bym chyba wolała mieć to wszystko już za sobą i spokojnie iść rodzić... A ze względu na mój stan mam cichą nadzieję na jakieś ulgi hehe:-D:-D:-D
Brzuchol mi wywalił przez to leżenie :baffled::szok:
 
tak maja przedszkole 8 godzin praca też a gdzie dojazd w moim przypadku musiałabym pracować w Krakowie dojazd jak korki są nawet do 1,5 w jedną stronę to mamy 3+8 11h maż pracuje po 12 więc nie ma jak odebrać czy zaprowadzić a prace na pól etatu nie ma żadnych szans do tego dochodzi to że musiałaby mieć super wyrozumiałych pracodawców bo Wiki chodzi do przedszkola od września z czego ponad połowę przechorowała prawda jest taka że jeśli nie ma się babci do pomocy to raczej nie wykonalne szczególnie jeśli mąż tak jak w moim przypadku w pracy spędza 12 h
 
reklama
No tak Nikolaa masz te same dylematy co ja. Dokładnie tak samo myślę - najlepsza byłaby w takim wypadku opiekunka, ale to też kosztuje....

Klaudusia brzuchol to Ci dopiero teraz zacznie wywalać hehe :)) Pozazdrościć!!!!!! a obronę faktycznie lepiej mieć za sobą...Trzymam kciuki!!!!!!!

Maciuś mi właśnie padł - idę więc też paść na chwilkę. Będę jeszcze na pewno.
 
Do góry