reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Chyba wszyscy faceci tak mają... Super wieści od samego rana! Cieszę się Agniesiu, że wszystko OK. U mnie też w miarę dobrze. Brzuch nie boli, nie ma czerwonego. Jeszcze trochę bolą mnie plecy. Siniaki po zastrzykach powoli znikają.
 
reklama
Agnieszka współczuje mąż przegiął czemu większość facetów najpierw powie potem pomyśli że to może zranić mój czasem jak mi coś powie to mam mu ochotę widelec wbić w oko a co do Dianki wiesz moja Wiki ostatnio po 2 tygodniowe przerwie w przedszkolu tak samo nie chciała iść płakała w szatni musiałam z nią wejść na salę co się nigdy wcześniej nie zdarzało wręcz przeciwnie wcześniej nie chciała żebym po nią w ogóle przychodziła ąż się boje co teraz będzie bo znów chora i posiedzi troch w domu bo musiałam jej podać antybiotyk...aa i dobrze że z dzidzią wszytko w porządeczku....
 
Klaudusia cieszę się, że już jesteś w domku bo nie ma to jak w domu, zawsze to inaczej.
Oby już tak do końca spokojnie było.
Widzę, że imię maluszka się zmieniło;-)
Nikola ja teraz wzięłam się na taki sposób, że dziś została w domu, ale zero bajek, komputera. Tłumacze jej, że ten czas miał być w przedszkolu a tv miało być nagrodą po powrocie, bo ona jest wielka fanką telewizji.
Jeśli chodzi o facetów to dziś mam takie nastawienie, że ło joj a jeszcze hormony mi to potęgują, dobrze, że wyszedł z domu.
 
No zmieniło się :-D Ja chciałam Oliwiera ale mężowi nie bardzo pasuje więc będzie Aleksander. No w domu nie byłoby za ciekawie jakby mąż się nie zmienił. Teraz jest OK. Nawet każe sam mi się kłaść jak widzi, że chodzę i kombinuję :-D
 
U nas też toczą się rozmowy o imionach, ale narazie jeszcze daleko nam do kompromisu.
Widzisz jak człowieka nie rozłoży to nie rozumieją.
Ja dziś nie zrobię nic, cały dzień przesiedzę żeby zobaczył, że tak nie jest na codzień wrrr
 
Agniesia nigdy nie jest za późno na przeszkolenie męża! Nie masz innego wyjścia - w końcu jak będzie druga dzidzia to on musi pomagać! Ja w domu straszna hetera jestem, aż mi głupio czasem, ale niektórych rzeczy znieść nie mogę i ubijam w zarodku! Ale miła też potrafię być :) A staranka idą idą, oby były owocne kochana, bo już nie mogę się doczekać dzidzi. Nie ukrywam - zależy mi BARDZO BARDZO!

Klaudusia
dobrze, że mąż przejrzał na oczy! Korzystaj z tego czasu i delektuj się odpoczynkiem!
 
No my mieliśmy się podzielić: ja wybierałam dla dziewczynki a mąż dla chłopca. Ale wyszło tak, że mąż do dziewczynki nie miał co gadać i do chłopca też ja zaproponowałam i się zgodził, bo chciał Kamila. Może przypomij mężowi jak było z Dianką i żeby trochę dał ci spokój, bo nie chcesz znów tego przeżywać...
 
Agniesia leż dziś cały dzień i nic nie rób. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Ja jeśli chodzi o imiona też już od dawna myślę, choć Maciuś to tak spontanicznie wyszedł, bo jak mi brzuch urósł to jakoś mi się skojarzyło, że na duże brzuchy się Maciusie mówi.

Z dziewczynek to chciałam Maję lub Lenkę - ale teraz już za dużo jest tych imion i już nie chcę. Ewentualnie Martynka, żeby zachować tradycję, że u nas w rodzinie wszystkie imiona na MA się zaczynają (Mariusz, Magda, Maciuś). Ale też podoba mi się Kalinka. A drugi chłopczyk to pojęcia nie mam. Coś się wymyśli.

Szkoda, że nie ma żadnych testów ciążowych zaraz po owulacji....Wtedy człowiek by się nie nakręcał i spokojnie czekał na @....O ile łatwiej by było no nie??
 
reklama
U nas też dla chłopca nie mieliśmy pojęcia. Jakoś tak samo przyszło jak się dowiedzieliśmy, że będzie chłopak.
Maja wytrzymasz te 2 tygodnie. Akurat na nowy rok zatestujesz i będziesz miała super prezencik noworoczny!!!!:tak:
 
Do góry