reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Maja u mnie opiekunka od 800zł w wzwyż czyli cała moja wypłata na opiekunkę dojazdy śniadania no i do pracy też trzeba się ubrać bez sensu po to tylko pracować żeby pracować nie dziękuję póki co dajemy radę z jednej wypłaty więc nawet nie myślę o pracy tym bardziej że chciałabym drugie dziecko siedzenie w domu bywa frustrujące i to bardzo ale ja już dawno doceniłam to że sama mogę wychować swoje dziecko

Klaudusia my też mamy wędzarnie będziemy wędzić na święta uwielbiam takie domowe wyroby ....
 
Maja doczytałam! Hehe aż się boje tego brzucha, bo teraz mam taki jak z Wikim pod koniec 6 miesiąca to co będzie dalej????!!!!!
Nikola my jak będziemy się budować to też wędzarnie będziemy stawiać. U nas kiedyś wędziło się częściej a teraz nikt nie ma czasu albo nie ma gdzie a teraz mąż z sąsiadem się dogadali, on ma wędzarnie więc jest z kim. A najważniejsze, że jest ochota.
Ku..a mać!!!!! Tusz mi się skończył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet strony tytułowej dobrze nie wydrukowało!!!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAA
 
Dziewczyny nie wiem czy macie styczność z wiejskimi jajkami. Normalnie jak raz się posmakuje to już się odechciewa kupować gdzie indziej! Fakt, że drożej nam wychodzą takie jaja, ale są większe i całkiem inne jakościowo, bo kury sobie latają cały dzień po podwórku i dziobią trawkę a nie dostają tylko jakieś chemiczne pasze... Za mlekiem mój mąż nie przepada, dlatego nie przynoszę. Ale ja uwielbiam! :tak: W ciąży nie można pić takiego, bo nie jest pasteryzowane...
A Oluś dziś baaaardzo aktywny do południa! Teraz chyba odsypia, żeby matce w nocy dać czadu :-) Coś czuje, że rośnie totalne przeciwieństwo Wiktorka........
 
Ostatnia edycja:
Klaudusia jaa mam wiejskie bo moja teściowa ma kury i jak mąż jedzie z pracy to wstępuje po jajca mają też krowę ale ja nie lubię mleka takiego zaraz od krowy Wiki w ogóle nie lubi mleka tak jak i mąż wiec nie bierzemy....
 
Klaudusia może będzie ostra jazda z Olusiem - ale będziesz miała super pomocnika :))))

Ja kupuję jajka na ryneczku i mają numerek 1 w oznakowaniu, czyli kury też są chowu naturalnego. I lubię te jajeczka bardzo :))

Maciuś godzinkę pospał i zaczyna broić.
 
To chyba długo Wiki spał??? Ile on w dzień śpi? Maciuś teraz około godzinki, ale przynajmniej potem rano się tak nie zrywa :) Wysypiam się za wszystkie czasy :)))

Aha - mam nadzieję, że na leżąco się zajmujesz??? :cool:
 
reklama
Wiki śpi w dzień około 3 godzin. Teraz spał 2,5. Chodzi spać tak około 22 i wstaje po 8 :cool2: Ja teraz musiałam tylko go ubrać i chciał jeść to mama przyniosła naleśniki to kolacje mamy z głowy :tak: Idę dalej leżeć :rofl2::rofl2::rofl2:
 
Do góry