reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hej kochane!

Agusia powodzenia u lekarza i czekamy na wieści :))))

Kala jak weekend u Ciebie???

Igasia - masz 6 tydzień od ostatniej @ - więc to by się zgadzało, że od zapłodnienia dzidzia ma 4 tygodnie. Będzie dobrze trzymam kciuki!!! I naprawdę mi przykro z powodu Twojego znajomego :((

Hej Agnieszka.kk - życzę Ci miłego tygodnia w pracy - jesteś jeszcze w tym starym miejscu czy już coś nowego zaczęłaś?

Izka coś tam jednak się u Ciebie dzieje - mleko nie wraca tak nagle chyba po pół roku? No i skoro @ jest skąpa to może być objaw fasolki właśnie! Trzymam kciuki!!

U mnie staranka trwają, nie wiem czy coś z tego będzie, bo nie mam żadnych objawów w podbrzuszu, boję się, że za bardzo mi zależy i wtedy właśnie nie wychodzi. Jakoś muszę się w cierpliwość uzbroić.

No tak tak, racja. Ale testy były negatywne.. No nie chcę się nastawiać.. Bo i tak pewnie nic z tego :(

A Ty głowa do góry, nic jeszcze nie wiadomo ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Izka no nic niewiadomo :)) Nadzieja jest, ale przez ostatnie cykle ta nadzieja mnie wykończyła i teraz boję się nastawiać. Chciałabym w ogóle nie myśleć. U Ciebie 20 będzie coś wiadomo? A jak sytuacja z tą skąpą @? Ona w ogóle w terminie była czy później? Bo czytałam, że w ciąży może być skąpa @ - czasem w terminie @, ale często też po terminie @.

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!! BUZIAKI NA CAŁY DZIEŃ!!!!!!!
 
Witam
mnie Wiki zaraziła jestem chora jak cholera do dzis mam 55 dzień cyklu a @ dalej nie ma....
Izulqua po cichutku trzymam kciuki
Agnieszka czekam na zdjęcie twojego maluszka
Maja trzymam kciuki za twój cykl na pewno skończy się dzidzią

sorki dla wszystkich których pominęłam ale nie dam rady czytać bo mam straszny katar
 
Izka no nic niewiadomo :)) Nadzieja jest, ale przez ostatnie cykle ta nadzieja mnie wykończyła i teraz boję się nastawiać. Chciałabym w ogóle nie myśleć. U Ciebie 20 będzie coś wiadomo? A jak sytuacja z tą skąpą @? Ona w ogóle w terminie była czy później? Bo czytałam, że w ciąży może być skąpa @ - czasem w terminie @, ale często też po terminie @.

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!! BUZIAKI NA CAŁY DZIEŃ!!!!!!!

@ miałam mieć 6 grudnia, a zjawiła się 10 grudnia. Już nie mam @ a jest dopiero 13 grudzień, dziś tylko troszkę plamię. Tak, 20 grudnia będę mieć usg i lekarz powiedział że wtedy już będzie sie dało stwierdzić czy jest fasolka czy nie.

Witam
mnie Wiki zaraziła jestem chora jak cholera do dzis mam 55 dzień cyklu a @ dalej nie ma....
Izulqua po cichutku trzymam kciuki
Agnieszka czekam na zdjęcie twojego maluszka
Maja trzymam kciuki za twój cykl na pewno skończy się dzidzią

sorki dla wszystkich których pominęłam ale nie dam rady czytać bo mam straszny katar

Nie dziękuję ;P
 
Dziekuje Wam wszystkim ,dziewczeta!!!
Majazycze owocnych nocy i dni!!!:tak::tak::tak:skupiaj sie na przyjemnosci i poszalej sobie:-p
Agnieszko,no to witaj w klubie bidulko:-D
Izula Trzymam kciuki,poki co,jest duza szansa na fasolunie,mam nadzieje,ze Wam sie udalo!!:happy:
Nikolaa a kysz ty katarze okropny,co niepozwalasz czytac forum!!!:-):-):-)
 
Hej!

Izula- wciąż mocno trzymam kciuki:-)

Maja- widze, że zaczynasz myśleć pozytywnie, ciesze się bardzo:-) I również trzymam kciuki za fasolkę.

Nikola- witaj, byłaś już u gina? Szybkiego powrotu do zdrowia życze.

Igasia-witaj, jak samopoczucie?

A ja zaczełam żyć spokojniej, nie zwracam uwagi na dolegliwości i jakby było ich mniej ;-) W środę będe mieć tomografie głowy, usg piersi, mam nadzieje że wszystko będzie w porządku. Skupiam sie na pracy a w wolnym czasie na synku i mężu. Co do Baby- dam sobie jeszcze czas, zregeneruje siły, odpoczne i potem postanowie.
Miłego dnia wszystkim:-D:-):tak:
 
Hej Agnieszka.kk - życzę Ci miłego tygodnia w pracy - jesteś jeszcze w tym starym miejscu czy już coś nowego zaczęłaś?
hej lil :)
Ja nadal jestem w starej pracy,na razie jest praca więc się nie przenoszę no chyba że pracy nie będzie to sobie poszukam innego zajęcia ale na razie się nie martwię:)


Pozdrawiam was dziewczyny i życzę miłego dnia!
 
Hej dziewczynki. Witam po dłuższej przerwie. Heh znów miałam kilkudniowe wakacje w szpitalu. Ale teraz wszystko jest już OK. Mam leżeć, nic nie dźwigać, nie kucać, nie skakać i jeszcze wiele innych rzeczy mi nie wolno. Na dodatek jak wychodziłam ze szpitala to coś mi strzeliło w krzyżu i chodzić nie mogę, bo boli...:zawstydzona/y:
Aaaa! I spójrzcie na sygnaturę!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry