reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Dajcie mi kilka dni na przegryzienie się przez te suwaczki i takie tam.
Ja w ogóle nie mogę się na razie odnaleźć w tym wszystkim.
Właśnie skończyłam owulację (tak na mój gust bo żadnych szczególnych pomiarów nie robię). Myślę że w połowie grudnia będę wiedzieć na ile owocne były nasze (dość przyjemne) starania.
 
Dzięki dziewczyny za przyjęcie mnie do waszego grona.
Gwiazdeczko - mam nadzieję że niedługo będziemy wymieniać uwagi o naszych rosnących brzuszkach.
Sylciu - gratuluję i bardzo się cieszę twoim szczęściem. Wymiziaj brzusio od ciotki...
 
Artemido dziękuję za gratulacje :tak: Brzusio pogłaskam ale jeszcze jest płaski :-D:-D

A teraz czekam na Ciebie i Gwiazdeczkę, żebyście szybciutko do mnie dołączyły :-)
 
reklama
Artemido witaj :-) Ja też mam nadzieje że tym razem wyjdzie i stworzymy razem wątek sierpniówek
My wczoraj zaczeliśmy staranka. Też nie robie zadnych pomiarów. Z wyliczeń płodny wychodzi mi na 3.12, próbuje też obserwować śluzik ale w sumie sie na tym nie znam, troche poczytałam i to wszystko. Nie było mi to potrzebne za pierwszym dzieckiem bo wyszło przy pierwszym staranku. Wczoraj zaś po staranku juz nie wstałam od razu jak miesiac temu robiłam a zarzuciłam nogi na sciane, poduche pod tylek i lezałam ;-) I postanowiliśmy "starac sie " co drugi dzień a nie codziennie :D
 
Do góry