reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Witajcie.
Jutro mam zabieg. Dziś byłam w szpitalu na ostanich badaniach przed zabiegiem i jutro mam na 8 rano zgłosić się do szpitala na zabieg. Umieram ze srachu.
Dziewczynki mam pytanko - czy dostane potem zwolnienie lekarskie?
 
Witajcie.
Jutro mam zabieg. Dziś byłam w szpitalu na ostanich badaniach przed zabiegiem i jutro mam na 8 rano zgłosić się do szpitala na zabieg. Umieram ze srachu.
Dziewczynki mam pytanko - czy dostane potem zwolnienie lekarskie?
Jestem z Tobą Kochana:tak: Będzie dobrze, nie martw się. Co do zwolnienia takiego automatycznego, to nie jestem pewna. Na pewno Twój rodzinny jest w stanie dać Tobie zwolnienie jak zobaczy wypis ze szpitala.
 
jutro mam na 8 rano zgłosić się do szpitala na zabieg. Umieram ze srachu.

może będzi Ci lżej,jak będziesz wiedziała,że myslimy o Tobie, więc pamietaj, że tutaj jesteśmy i myślmy, i wspieramy, trzymaj się dzielnie :tak::tak::tak: co do zwolnienia, to ja nie mam pojęcia :crazy:

czyli Sylcia jest suwaczek i wszystko jasne, zaczynamy odliczanie :laugh2::happy::laugh2:

a na dworze dziś urywa głowy, więc trzymajcie je mocno :zawstydzona/y:
pozdrawiam:wściekła/y:
Kasia:rofl2:
 
Mamusiasynusia Trzymaj się dzielnie, jestem z Tobą. Jesli chodzi o szpital to absolutnie mają Ci wypisać zwolnienie. Ja dostałam na 2 tygodnie.Nie wiem do jakiego szpitala idziesz bo jak wiesz różnie jest. Mnie gin uczulał że mają mi dac jeszcze antybiotyk osłonowy po zabiegu i jak nie dadzą to mam żądać tej recepty i tak samo z L4, więc byłam świadomym pacjentem i dobrze bo trafiłam tam w czasie strajków w czerwcu.
Pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry