reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hmmm a czy jest jakas alternatywa dla tego wiesiolka gdy chce sie miec dziewczynke??? :confused::blink::blink::blink: Jesli tak to ja bardzo chetnie ;-) A tak na serio podejrzewam o co tu chodzi.... Pewnie wiesiołek jakos rozrzedza sluz i dzieki temu plemniki maja łatwiejsza droge do jajeczka, a co za tym idzie plemniki męskie sa szybsze niż źeńskie wiec zapewne dolatują do celu jako pierwsze a dziewczynki zostaja w tyle...

Ja jednak obralam taktyke nr dwa tj.... staranie sie o dziewczynke w sposob nastepujacy.... Stosunek na 1-2 dni przed owulacja, tak aby plemniki źeńskie miały możliwość doczekać sie na swoje jajeczko :tak: W koncu one sa bardziej wytrzymałe niż ich męskie odpowiedniki​
 
reklama
Nimfii tak co miesiąc to się nie da przedłużać urlopu, bo możesz przedłużać tylko 2 razy (czyli wziąć ten urlop w trzech turach) - u mnie teraz już będzie ostatnia tura. Jak jestem na wychowawczym to nie mogę iść na L4, dopiero mi macierzyński będzie przysługiwał.

No nic już nie będę o tym myśleć, bo nie jestem w stanie tego zmienić, więc nie ma co gdybać. Szkoda bo szkoda, ale to nie takie ważne teraz.
 
Witam!:-)
Tak Was podczytuje odnośnie urlopu wychowawczego i myśle dziewczyny, że te które są w takiej sytuacji nie powinny się zastanawiać nad Baby jeśli rzeczywiście tego chcą:-) To jest odpowiedni moment. Ja ryzykuje znacznie więcej, ale jak nie teraz to już nigdy...

Miłego dzionka:-D
 
witam was dziewczyny podczytuje was od jakiegoś czasu.... również zdecydowaliśmy się na drugie bobo mamy zwariowaną 3-latkę i chyba najwyższy czas na drugie po za tym chciałabym urodzić drugie przed 30-stką w kwietniu kończę 29 wiec czasu mi nie wiele zostało ;-).. o pierwszą dzidzie staraliśmy się 3 miesiące teraz to nasz w zasadzie pierwszy cykl bo w poprzednim za późno zaczęliśmy ... jestem po owulacji dziś 22 dc osiem dni do testu ;-) bo mam 30 dniowe cykle... nie chce się wkręcać nie mirze od dziś temp bo nie chce się nakręcać obiecałam sobie że nie szukam żadnych objawów chociaż jak pamiętam z poprzednich starań to trudne;-)...
 
Hej kobietki, ale się tu tłoczno robi, już się troszkę gubię co u której;-).
Nikola witaj, trzymam kciuki, tak jak i za całą resztę.:tak:
Ja od rana apetyt mam straszny i się zastanawiam czy to wyobraźnia czy faktycznie organizm więcej potrzebuje, na tym etapie to pewnie to pierwsze ech:baffled:
 
Witam nowe staraczki i zaciskam kciuki za owocne starania i przede wszystkim za spokój ducha podczas starań, bo to jednak najcenniejsze :))

Aga - większy apetyt może też być dlatego, że jak w brzuchu muli to trzeba to jakoś zapchać - ja tak przynajmniej miałam z Maciusiem.

Agnieszka.kk a jak Twoja praca?
 
Witam wszystkie staraczki....Ja równiez staram sie o dzidzie. drugi miesiac czekam by nie przyszedł okres. Za pierwszym razem miałam juz wszystkie objawy ciązy<tak byłam nakrecona>. teraz nie mam nic i czekam ...jutro jest dzień okresu:(
 
Witaj Nikolaa! Tak masz racje to bardzo trudne nie doszukiwac sie objawow,ja juz mam problem bo chyba za bardzo sie nakrecam i od paru dni boli podbrzusze i piersi:) Ja bede testowac za 10-11 dni o ile wczesniej nie przyjdzie @
Pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia

tusiaczek1987 trzymam kciuki zeby nie bylo okresu:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
agnieszka 27 ja jak z Wiki byłam też ciągle żarłam na początku jak jak maja pisze żeby mulenie w brzuchu uspokoić

tusiaczek1987 no to już w zasadzie juto się okaże a tak wcześnie to objawy na ciąże i na okres takie same w zasadzie więc trzymam kciuki mocno:-)
 
Do góry