reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Dłurzy sie i to bardzo... doszukuje sie juz wszsytkiego.... zaczynam byc pewna ze dostane@. teraz mam jazde bo robie kurs na prawko to chociaz na chwile zapomne.
 
reklama
miejmy nadzieje... najgorsze ze jak zacznie mi sie spózniac @ to bede juz myslała ze jest dzidzia a po kilku dniach mnie odwiedzi przyjaciółka.... to najgorsze jest.
 
Ja tak mialam w tamtym cyklu,co prawda tylko 1 dzien opoznienia i 2 dni przed spodziewana plamienia i juz myslalam ze dzidziunia jest,a pozniej placz,ja to za bardzo przezywam no ale nie potrafie inaczej

A i jeszcze test robilam jak sie @skonczyla bo nie moglam uwierzyc ze sie nie udalo,no swir normalnie :)
 
miejmy nadzieje... najgorsze ze jak zacznie mi sie spózniac @ to bede juz myslała ze jest dzidzia a po kilku dniach mnie odwiedzi przyjaciółka.... to najgorsze jest.
to biegaj po test jutro będzie już wiarygodny

ja zanim zaczęłam się starać to myślałam że będzie bez stresowo bo przecież mam juz super dziecko ale się przeliczyłam strach że zobaczę jedną kreskę jest taki sam
 
Ostatnia edycja:
Mnie to ten czas dobija,ciagnie sie niesamowicie ,cora w szkole , maz w pracy a ja sama jak palec ,na szczescie mam Was:)
Nie wiem co robic,chatka posprzatana ,papu sie gotuje i co tu sobie jeszcze wyszukac do roboty?


A test ciazowy siedzi w szafce i sie smieje ))))))))))

Nikolaa ja tez myslalam ze zrobic dzidzie to pestka i ze bedzie bez stresu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny tak Was podczytuje i świetnie Was rozumiem.
Chciałabym, żeby Wam się udało juz teraz, w tym cyklu...trzymam za Was mocno kciuki:-)
 
Do góry