reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Ja po studiach też chciałam wyjechać za granicę, bo za takie stanowisko jakie mam teraz dostałabym pensję 3 razy taką jak w Polsce. No ale mąż nie chce, bo nie zna języka.... Ja znam dwa bardzo dobrze...

Klaudusia namów męża może jak dzieci troszkę podrosną to wszyscy przeprowadzicie się za granice.
Do odważnych świat należy:)
 
reklama
Klaudusia ja też nie chciałam wiedzieć i przy drugim też pewnie nie będę sprawdzać. Ja mam dobrze bo mój mąż tego samego zdania:tak:. Za to nikt z otoczenia nie mógł nam uwierzyć że nie sprawdzamy większość nawet twierdziła że wiemy tylko nie chcemy powiedzieć:laugh2::eek:. Co do mojego samopoczucia to czuję się normalnie oprócz tego że "uwierają" mnie piersi po bokach - dziwne uczucie. No ale to może być też na @.
Gratulacje dla Wikiego. :tak::-D
Ja za granicę też bym raczej nie wyjechała (no chyba żeby mnie sytuacja zmusiła) bo ja kocham tą naszą Polskę i wszędzie indziej bym się źle czuła:sorry::happy:
agnieszka k.k. a jak ci się tam mieszka?
 
agnieszka k.k. a jak ci się tam mieszka?
Mieszka się dobrze,wiadomo różnie bywa raz z górki a raz pod górkę ale jesteśmy młodzi więc czemu nie mamy ryzykować.Myślę że wyjazd za granicę to sprawa indywidualna bo jedni wyjeżdżają a drudzy nawet o wyjeździe słyszeć nie chcą.
Ogólnie ośmielę się stwierdzić że np.Anglia nie jest dla wszystkich.
 
Witam się:tak: Jestem 26 letnią mamą rocznego Patryka i razem z mężem postanowiliśmy postarać się o drugie dzieciątko.;-) Mam dzisiaj 4 dc i po @ zaczynamy działać :)
 
witajcie we wtorek zrobiam test i wyszy dwie czerwone kreski, dziś zrobiłam badanie krwi na HCG i mam 4 622,00, jestem ok. 5 tc, nie moge w to uwierzyć............... że nam sie udało nasza córcia będzie miała rodzeństwo , po 5 m-cach starań. Do gin. pójde za ok. 2-3 tyg. wtady będzie maluszka widać na USG. Trochę mnie to zaciekawiło bo przytyłam i 60 dzień bez @, i mam wzdéty brzóch i ciasne mam spodnie . Mylśle porozmawiać z moją szefową w pracy o ciązy, ( jestem krawcową) czy pozwoli mi dalej pracować, ( nie jestem jeszcze zarejestrowana) więc nie wiem jak to będzie , ale chciała bym pracować dopóki będę miała siły . Trzymajcie kciuki za mnie .
Witajcie soso1112, musia, miło że do nas dołączyliście i życzę owocnych staranek, POZDRAWIAM
ticker.php
 
Witam się:tak: Jestem 26 letnią mamą rocznego Patryka i razem z mężem postanowiliśmy postarać się o drugie dzieciątko.;-) Mam dzisiaj 4 dc i po @ zaczynamy działać :)
musia witaj :-)
hej ja tez jestem tu nowa mam 2.5 etnia creczke i takze staramy sie o maluszka moge od was kochane doloczyc ?
soso1112 witaj również :-)
witajcie we wtorek zrobiam test i wyszy dwie czerwone kreski, dziś zrobiłam badanie krwi na HCG i mam 4 622,00, jestem ok. 5 tc, nie moge w to uwierzyć............... że nam sie udało nasza córcia będzie miała rodzeństwo , po 5 m-cach starań. Do gin. pójde za ok. 2-3 tyg. wtady będzie maluszka widać na USG. Trochę mnie to zaciekawiło bo przytyłam i 60 dzień bez @, i mam wzdéty brzóch i ciasne mam spodnie . Mylśle porozmawiać z moją szefową w pracy o ciązy, ( jestem krawcową) czy pozwoli mi dalej pracować, ( nie jestem jeszcze zarejestrowana) więc nie wiem jak to będzie , ale chciała bym pracować dopóki będę miała siły . Trzymajcie kciuki za mnie .
Witajcie soso1112, musia, miło że do nas dołączyliście i życzę owocnych staranek, POZDRAWIAM
ticker.php
Halina moje największe GRATULACJE!!!!!
Beta wysoka :tak:
Ale super,tak się cieszę :happy:
 
Witam nowe staraczki! Pewnie, że możecie dołączyć. Ja to w sumie nie mam nic do gadania, bo staraczką już nie jestem hehe :-D
Halinka gratulacje!!!!!!
Ania mój mąż tak jak Ty - kocha tą Polskę i nie chce się ruszać. Mówi, że w końcu żyjemy na jakimś tam poziomie, nie klepiemy biedy to czego więcej chcieć. Tylko, że on nie chce zrozumieć tego, że wyjeżdżając poprostu szybciej zarobi te pieniądze niż w Polsce. My, żeby postawić dom będziemy musieli odkładać kasę przez 5 lat. Ja jakbym sama wyjechała (no teraz to nie prędko) to bym taką kasę zarobiła sama przez 3 lata. Mam ciotkę w Holandii. Ona już mi proponowała, że jak chce to mogę przyjechać studiować u nich w Amsterdamie. Tylko bałam się tego języka. Mechanika po polsku jest ciężka a co mówić po angielsku... Teraz ostatnio mówiła, że jak chcemy to pakować się w samolot i przyjeżdżać. Ona da nam pokój, jedzenie i pomoże z pracą. Mówi, że jak ktoś zna angielski to na pewno znajdzie dobrze płatną pracę, bo Polacy (ze znajomością języka) są szanowanymi pracownikami (przynajmniej u niej).
 
reklama
witajcie we wtorek zrobiam test i wyszy dwie czerwone kreski, dziś zrobiłam badanie krwi na HCG i mam 4 622,00, jestem ok. 5 tc, nie moge w to uwierzyć............... że nam sie udało nasza córcia będzie miała rodzeństwo , po 5 m-cach starań. Do gin. pójde za ok. 2-3 tyg. wtady będzie maluszka widać na USG. Trochę mnie to zaciekawiło bo przytyłam i 60 dzień bez @, i mam wzdéty brzóch i ciasne mam spodnie . Mylśle porozmawiać z moją szefową w pracy o ciązy, ( jestem krawcową) czy pozwoli mi dalej pracować, ( nie jestem jeszcze zarejestrowana) więc nie wiem jak to będzie , ale chciała bym pracować dopóki będę miała siły . Trzymajcie kciuki za mnie .
Witajcie soso1112, musia, miło że do nas dołączyliście i życzę owocnych staranek, POZDRAWIAM
ticker.php


Moje gratulacje!!! Halinka tak się ciesze.. u mnie to juz 13 tc więc już sie nie mieszcze w ciuszki zmieniłam lekko garderobe...tylko martwi mnie moj nstrój mam straszne nerwy...zle mi z tym ,musze z lekarzem pogadać o tym może jakies zioła czy coś na to.

Witam nowe koleżanki na forum. Pozdrawiam serdecznie miłego dnia.:-)
 
Do góry