reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Ja sie czuje świetnie, ale nie jestem jeszcze w ciąży ! :-D i mam nadzieje na dobre samopoczucie i pogode bo za 2 tyg jedziemy w kochane góry :-) U mnie dopiero 4 dzień cyklu....
Współczuje dziewczyny tych dolegliwości ciążowych, one są straszne ale po 1 trym. powinny odpuścić :tak: ojej i mnie to czekać będzie, chyba ?! :baffled: Jeden Pan Bóg wie :-D
 
reklama
witam cie nie przejmój sie wagą to ile przytyjesz( wiadomo że powinnaś unikać słodyczy itp.) warzne jest to żeby maluszek urodził sie zdrowy , to jest najwarzniejsze i pamiętaj o tym. Z czasem przeją ci mdłości itp. dolegliwości ale wiem że to jakoś przecierpisz, zobaczysz jak sie urodzi maleństwo to zapomnisz o tych dolegliwościach , - wierz mi ze mną było tak samo tyle że ja sie cieszyłam i małao zwracałam na mdłości , ale dokuczały mi strasznie zaparcia , ale jakoś wytrwałam, gdy czułam ruch dzidzi w brzuchu byłam w siudmym niebie - coś pięknego.
życzę Ci wytrwałości , abyś szczęśliwie donosiła i zdrowe malństwo urodziła mocno cie zciskam
POZDRAWIAM PAMIĘTAJ JESTEŚMY Z TOBĄ
P.S U MNIE STARANKA IDĄ POWOLI ALE NAMIĘTNIE PA
ticker.php
jejku no wiadomo ze sie ciesze ale myślalam ze jak mi cos dolega to moge sie podzielic tym z Wami;] mam mdłości dośc masakryczne i do tego zapachy różne dokuczaja juz tak mam nic nie poradze a jak sie urodzi to normalne że sie zapomina jak przy pierwszym identycznie skleroza ..przypomni sie w dniu porodu jak to boli ale jedno spojrzenie na maleństwo i przejdzi;-):-)całus;]
 
Hej dziewczynki!
A ja dziś żeby nie brak @ to bym nie wiedziała, że jestem w ciaży :-) Z Wikim wymioty zaczęły się na początku 6 tyg i skończyły przy porodzie niestety :-( Ale czuje, że ta ciąża jest inna, bo teraz ciągle latam siusiu no i te brązowe plamienia-w dniu zagnieżdżenia się zarodka i w dniu planowanej @... Wiem że to nic groźnego- heh wręcz książkowego!!!
Pozdrawiam niedzielnie!!!
 
Witam was dziewczyny:)
Myślę że po woli mogę zacząć z wami pisać ponieważ od dziś zaczynam łykać kwas foliowy a po nowym roku zaczynamy starania a drugie dzieciątko:)

Za was starające mocno 3mam kciuki i życzę powodzenia:)

KlaudusiaNK moje gratulacje :happy2: życzę zdrowych i pięknych 9 miesięcy:tak:
 
No witam agnieszka.kk powodzenia w staranku!!! Ja jutro na wizyte do ginka to juz 7tydz więc oby wszystko było ok.Moje pierwsze nudnosci powoli przestaja mnie tak meczyć za to znowu zapachy blee..ale wiadomo że wkońcu minie ten okres i zacznie sie okres rośniecia;-)hehe
Pozdrawiam juz poniedziałkowo:-)
 
ALDI daj znać jak po wizycie! Trzymam kciuki żeby wszystko było OK. Ja do gina dopiero w poniedziałek się wybiorę.
AGNIESZKA trzymam kciuki. Oby za pierwszym razem się udało :-)
 
reklama
Do góry