reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Gratuluje witam w gronie;) zaciążonych .
Bardzo sie ciesze!!!!:-):-):-)

Dzięki wszystkim!
ALDI jak się czujesz? Synek nie daje Ci popalić? Jak sobie wogóle radzisz teraz? Ja jeszcze chodzę do pracy... Nie wiem jak powiedzieć szefowi o ciąży. Napewno się nie ucieszy a jak mu powiem, że idę na zwolnienie :angry::angry::angry:
 
Dzięki wszystkim!
ALDI jak się czujesz? Synek nie daje Ci popalić? Jak sobie wogóle radzisz teraz? Ja jeszcze chodzę do pracy... Nie wiem jak powiedzieć szefowi o ciąży. Napewno się nie ucieszy a jak mu powiem, że idę na zwolnienie :angry::angry::angry:


Witaj. No od wczoraj walcze z mdłościami poprostu juz wymiękam:no:..
Synek się cieszy że bedzie dzidzia choć myśle że do końca nie zdaje sobie sprawy jaka to rewolucja w życiu,pełne zmiany mam nadzieje ze mi uda sie go nastawić pozytywnie choć idzie juz do ze zerówki od wrzesnia i myśle że zajecia go jakos odseparuja od tego. Sama nie wiem ale jestem dobrej myśli. Oczywiście nadal mam lekkie plamienia i podbrzusze pobolewa i nadal leże boje się wsumie co mi we wtorek lekarz powie..i znowu mdłości afe.. z Dawidkiem tak nie mialam ani razu ale wiadomo kazda ciąża inna:-)
Ja wsumie w pracy nikomu nic nie mówiłam ze podejrzewam ciąże którą wsumie zaplanowalam;-) ale nikt nie musi wiedzieć a dałam L4 na tydz i zadzwoniłam do szwagireki która pracuje i powiadomiła moich przełożonych a dzień puzniej powiedziała o zaświadczeniu że mam dostarczyc no we wtorek lekarz musi mi to dac a Ty myśle Klaudusia poczekaj aż będziesz miała wizyte u lekarza da Ci zaświadczenie na bank jak stwierdzi ciąże narazie cicho sza.. po co masz miec problemy miej mały sekrecik:-);-) Pozdrawiam i 3maj sie mocno ja też postaram sie trzymać;-)
 
Kupinosia__ a jak Ty sie czujesz? juz jakies dziwne dolegliwości?
Pozdrawiam wszystkie panie i miłego weekendu:-)

ps. Ja walcze z mdłościami wczoraj do 1 w nocy sie meczyłam potem przypomnialam sobie o cytrynie i pół wydusiłam do szklanki dolałam wody jakoś udało sie zasnać.
;-)Pozdrawiam
 
cześć dziewczyny, u mnie pogoda sie popsuła pada ciągle. Nasze staranka o dzidzie są ostre i namiętne może tym razem sie uda
oby jak najszybciej, aldi.30 trzymaj sie będzie bobrze niedługo przejdą ci objawy , troche cierpliwości ,
trzymam za ciebie kciuki
kupinosia a ty jak sie czujesz ???
dziewczyny trzymajcie sie uciekam o pracy ,
pozdrawiam was
owocnych staranek
ticker.php
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny, u mnie pogoda sie popsuła pada ciągle. Nasze staranka o dzidzie są ostre i namiętne może tym razem sie uda
oby jak najszybciej, aldi.30 trzymaj sie będzie bobrze niedługo przejdą ci objawy , troche cierpliwości ,
trzymam za ciebie kciuki
kupinosia a ty jak sie czujesz ???
dziewczyny trzymajcie sie uciekam o pracy ,
pozdrawiam was
owocnych staranek
ticker.php
Mam nadzieje że mi przejdzie bo zbytnio przyjemne to nie jest:(
od soboty 21.08 mam 2 kg wiecej (SZOK) jak nie ja!!! hehe niby mdłości a pakuje słodkiego ile wlezie i przekasam ogórkami hehe
Pozdrawiam weekendowo:))) całuje mocno i ściskam:]
 
reklama
Mam nadzieje że mi przejdzie bo zbytnio przyjemne to nie jest:(
od soboty 21.08 mam 2 kg wiecej (SZOK) jak nie ja!!! hehe niby mdłości a pakuje słodkiego ile wlezie i przekasam ogórkami hehe
Pozdrawiam weekendowo:))) całuje mocno i ściskam:]

witam cie nie przejmój sie wagą to ile przytyjesz( wiadomo że powinnaś unikać słodyczy itp.) warzne jest to żeby maluszek urodził sie zdrowy , to jest najwarzniejsze i pamiętaj o tym. Z czasem przeją ci mdłości itp. dolegliwości ale wiem że to jakoś przecierpisz, zobaczysz jak sie urodzi maleństwo to zapomnisz o tych dolegliwościach , - wierz mi ze mną było tak samo tyle że ja sie cieszyłam i małao zwracałam na mdłości , ale dokuczały mi strasznie zaparcia , ale jakoś wytrwałam, gdy czułam ruch dzidzi w brzuchu byłam w siudmym niebie - coś pięknego.
życzę Ci wytrwałości , abyś szczęśliwie donosiła i zdrowe malństwo urodziła mocno cie zciskam
POZDRAWIAM PAMIĘTAJ JESTEŚMY Z TOBĄ
P.S U MNIE STARANKA IDĄ POWOLI ALE NAMIĘTNIE PA
ticker.php
 
Do góry