reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

WITAJCIE!
klaudusiaNK - nie no leże zalezy mi na maludzie bardzo więc leże..
a co do testu to się ciesze może coś bedzie może te 2 krechy upragnione będa u Ciebie!!!:-):-):-)
mam apetyty jak smok..wczoraj 3 pączki wciagłam potem ogórek kiszony no paranoja
z Dawidkiem to jadłam normalnie bez ekscesów a teraz juz początki i takie apetyty... a rano mdłości dobrze ze bez blee tylko same mdłości:crazy: da sie przezyć byle 9 miesiecy dobrze zleciało z bąblem w środku. Powodzenia klaudusiaNK jutro rano ;):blink:
 
reklama
WITAJCIE!
klaudusiaNK - nie no leże zalezy mi na maludzie bardzo więc leże..
a co do testu to się ciesze może coś bedzie może te 2 krechy upragnione będa u Ciebie!!!:-):-):-)
mam apetyty jak smok..wczoraj 3 pączki wciagłam potem ogórek kiszony no paranoja
z Dawidkiem to jadłam normalnie bez ekscesów a teraz juz początki i takie apetyty... a rano mdłości dobrze ze bez blee tylko same mdłości:crazy: da sie przezyć byle 9 miesiecy dobrze zleciało z bąblem w środku. Powodzenia klaudusiaNK jutro rano ;):blink:
gratuluję kochana może te apetytki na córcię:)
&&&&&&&&&&&&&&&&&& za pomyślne już 8 miesięcy:):):)
 
Witam wieczornie,
ja po testowanku. Winiki w załączniku. Sorki za jakość ale najważniejsze widać :-D
witaj MOJE GRATULACIE DZIDZIUSIA , ŻYCZĘ ABYŚ SZCZĘŚLIWIE DONOSIŁA DZDZIE I ZDROWE MALEŃSTWO URODZIŁA
MOJE GRATULACIE , PISZ JAK SIE CZUJESZ>>>>> POZDRAWIAM CIE ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
ticker.php
 
Dziękuje Halinko. Ja czuje się dobrze. Tylko piersi mnie bolą strasznie. Jeszcze wszystkio przede mną, bo z obliczeń wynika, że to koniec 5 tygodnia dopiero.
 
Witam,
dziękuję Wam wszystkim,
tez mam straszny apetyt :-) tez chciałabym córcię ale znając moje szczęście pewnie będzie chłopak. No ale to się okaże dopiero przy porodzie... :-) Najważniejsze aby dzidzia była zdrowa.
 
reklama
Do góry