reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Normalnie taką długą odpowiedź spisałam i sobie skasowałam - zaraz się zastrzelę.
Ogólnie było o tym że troszkę się dzisiaj wyluzowałam bo wpadli do nas znajomi bez zapowiedzi i bardzo się z tego cieszę bo i to jest czasem potrzebne!!!:-):-):-):tak::tak:
Od 2,5 roku nic nie spożywałam bo ciąża i karmienie i w tym okresie nie czułam nawet takiej potrzeby. A teraz w ciąży nie jestem i nie karmie to można troszkę poszaleć.:baffled::baffled:
aldi; a masz silne parcie na dziewczynkę. Bo ja też ma synka w domu ale jakoś nie czuje silnej potrzeby spłodzenia dziewczyny . Może być facet byleby taki łobuz jak Dominik!
Klaudusia: ja o pracę dopiero się staram chociaż stracha mam bo z rynku przez dwa lata siedzenia w domu wypadłam. Z zawodu jestem księgową i muszę wszystkie zmiany w ustawach nadrobić a chęci zero ale z jednej pensji ciężko żyć!!:angry::angry::no::no::crazy:
 
reklama
aniaj151 że ja na dziewczynke? no wsumie nie obraziła bym się jakbym miałam dziewczynke
bo moj Dawidek chce siostre;) tz wiadomo że będzie co będzie ważne że zdrowe.. jasna sprawa!
Z Dawidkiem jak chodziłam w ciąży to mama mi cały czas mówiła będzie dziewczynka zobaczysz a ja cały casa mówiłam że chłopiec czuje to i 2h przed porodem sie dowiedziałam ze bedzie chłopiec... radocha niesamowita!
Teraz narazie nic nie czuje może za wcześnie ale od mamy znowu usłyszałam będzie drugi chłopak a ja że dziewczynka zobaczysz hehehe wiec polegam na losie że spelni moją prozbe na dziewczynke;)

Milego weekendu kochane i 3majcie się cieplo i korzystajcie z ostatniego słońca potem juz może być tylko szarawo ble...
 
Witam po weekendowo !
Byliśmy u znajomych męża na działeczce pod Olsztynem. Oczywiście Ola zębami dzwoniła ale z jeziora nie chciała wyjść i sie darła a tam strefa ciszy :-D Wracając zwiedziliśmy zamek w Olsztynie co też było z młodą trudne. Mrągowem byłam rozczarowana. Tam zrobiliśmy postój na obiad. Wróciliśmy umordowani i całą trójeczką poszliśmy spać już po 20ej
Aniaj- ja też nie piłam już chyba z pare lat i w sobote miałam parcie :-) z racji że jeszcze mogę wypiłam kielunek likierku
aldi- ja czułam długo że będzie chłopak a urodziłam dziewczynke :-)
 
WITAJCIE PONIDZIAŁKOWO, U MNIE @ SIE DZI SKOCZYŁA I ZACZYNAMY OD NOWA STARANIA , OBY SIWE UDAŁO
KUPINOSIA SUPERR WEEKEND TROCHE WYPOCZELIŚCIE ,
MOJA CÓRCIA ANIA TERZ BAWI SIE NA DWORZE , MY JUŻ CHYBA NIGDZIE NIE POJEDZIEMY, MIAŁAM NADZIEJE ŻE POJEDZIEMY W GÓRY ALE NICI Z TEGO,
ALE I TAK BYLIŚMY 2 RAZY NA BASENIE , W KRAKOWIE NA BASENIE - BYŁO BAJKOWO PO PROSTU COŚ PIĘKNEGO, BYŁO SUPERR ALE SIE SKOŃCZYŁO, BYLIŚMY 2 RAZY NA SIELPI NAD ZALEWEM , A W ZESZŁYM ROKU NAD MORZEM W MIĘDZYZDROJACH, - W TYM ROKU NIE DA RADY, ALE I TAK SIE CIESZYMY MIELIŚMY TROCHE ROZRYWKI PO CAŁOROCZNEJ PRACY,
A TERAZ STARANKA O DRUGIE DZIDZIE, OBY SIE UDAŁO
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ OWOCNYCH STARANEK
ticker.php
 
Kupinosia fajny weekend miałaś. :tak::tak:
My byliśmy z małym nad rzeczką i wszyscy super się bawiliśmy - łącznie z psem!!;-)
A ja mam dylemat czy staranka nie zawiesić tak na trzy miesiące:-:)-(, kurcze jest szansa że załapię całkiem fajną pracę a jak zaciąże od razu to po próbnej umowie nie dostanę nawet macierzyńskiego:angry::angry::no:. Mam mieszane uczucia z jednej strony bardzo chce mieć drugie dziecko a z wrócić do pracy!:dry::dry::sorry2:No nic pożyjemy zobaczymy, dni płodne pewno już były(albo są) to już w tym miesiącu posprzątane:rofl2::rofl2::happy2:. Mam miesiąc do namysłu..
 
Witam. No ja dziś miałam przeboje..od rana auto mi szwankowało ,potem w pracy pani dyrektor mnie wpieniła że radio za głośno a było włączone tyciu tyciu:szok:
a potem poczułam mokro między nogami i w wc był szok kolejny..coś jak okres a ból brzucha i pleców masakra:no:..
Wiec musialam się zwolnić i szpital położniczy.. nerwów sie najadłam o moją fasolke ale okazało się że fasolka ma się jak na 6tydz ok że musze leżeć i jest ta moja fasoleczka jak bąbelek ale brzusio boli tabletki dopochwowe są i L4 jest do 31 sierpnia aż do mojego ginka sie nie zjawie a potem to juz los...
Miłego wieczoru dziewczynki ja mykam dalej leżeć.
Pozdrawiam buziaki:tak::)
 
Halinka- mnie też sie wczoraj skończyła :)
aniaj- ja w tej sytuacji bym poczekała ze starankami, a co na to Twój mąż ?
aldi- raz jeszcze gratuluje , masz potwierdzenie od lekarza ! uważaj na siebie. Ja pamiętam że u mnie nic sie nie działo a mąż całą ciąże " kochanie tobie sie nie wolno ruszać "
 
aniaj- ja w tej sytuacji bym poczekała ze starankami, a co na to Twój mąż ?
Mąż to by chciał żebym do pracy wróciła a potem bejbik. Ja myśląc głową też bym tak chciała a serducha cały czas mówi "dzidziuś dzidziuś":happy::crazy:Kobieta to przedziwne stworzenie:angry::angry::angry:
Aldi to wypoczywaj i się nie forsuj.
Kupinosia a mój mąż na odwrót, jak mnie jakiś muł łapał w ciąży to on mnie mobilizował i powtarzał że "ciąża to nie choroba":happy2:
 
:-) Witam serdecznie... odpoczywam ,leże cały czas od wczoraj:baffled: no musze zrobie wszystko dla bąbla żeby było ok..jak wstaje kreci mi sie w głowie i brzusio boli ale plamienia nie ma,obym całej ciaży nie musiala leżeć:dry::dry::dry:Pozdrawiam
 
reklama
Witam kochane!
ALDI kochana jak Ci lekarz każe leżeć to leż. Wiesz moja koleżanka tez miała plamienia i lekarz kazał jej leżeć a jej się chyba nie chciało no i skończyło się tym, ze w 26 tc urodziła chłopca. Teraz mały leży pod respiratorem i raczej nie przeżyje,, bo nerki przestały pracować i coś jest z płuckiem :-(
Ja z Wiktorem przeleżałam cala ciąże i wszystko było OK. Tylko, ze ja miałam trochę inne problemy niż plamienia.
W teraz @ mi się spóźnia 2 dni, wiec jutro kupie teścik i od razu napisze wynik. Ale myślę, ze coś jest na rzeczy... :-) Okaże się jutro.
Miłego dnia życzę!
 
Do góry