reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
witajcie DZIĘKUJE DZIEWCZYNY ZA SŁOWA POCIESZENIA, DZIEKUJE ZA TO ŻE JESTEŚCIE Z WAMI JAKOŚ PRZEŻYJE , NAJGORSZE ŻE NIE WIEM KIEDY MAM DNI PŁODNE,
DZIĘKUJĘ WAM I WY TRZYMAJCIE SIE TRZYMAM KCIUKI I ZA WASZE STARANIA
 
Dostałam dziś @ tak wiec już wiem że nie będę majóweczką 2011, ale nie rozpaczam bo zależało mi bardzo żeby we wrześniu pojechać w góry. Nie robiłam rezerwacji kwatery bo nie wiedziałam jak będę sie czuć za 3 tygodnie. Mam silną potrzebe wyrwać sie gdzieś bo jeszcze nie byliśmy na urlopie tzn na wiosne w usa ale tam jakoś nie mogłam sie odnaleźć ogólnie i ta potworna zmiana czasu poza tym to było dawno. Potem to już tylko działka niby nad jeziorem ale ile można ? Teście ze stanów wracają w pazdzierniku to i by mnie od razu odciążyli przy Oli, bo tak jak wczoraj to ja byłam przerażona i żal małej
Klaudusia- czuje sie już normalnie, może ja byłam w urojonej ciąży ? wymiotowałam wczoraj rano ale to chyba z bólu przez tą głowę i ciężką noc
Halinka- witaj w klubie zaokresionych
sawi- w moim przypadku czuję że lepiej nie prowadzić wykresu bo będę jeszcze bardziej myśleć o ciąży i przez to automatycznie nastąpi blokada a jak przyjdzie np szczyt dni płodnych to będę spięta żeby nie zmarnować tego dnia i nic z tego nie wyjdzie a ja wole spontane i luz
aldi- może pójdź do lekarza rodzinnego i na razie wystawi Ci zwolnienie z innego tytułu np grypa czy coś w tym stylu. Wszystko jedno co abyś mogła w domu spokojnie odpoczywać a nie pracować
Aniaj- czy od Ciebie daleko do Karpacza albo Szklarskiej Poręby ? bo jeżeli blisko to mogłybyśmy sie spotkać jakoś po drodze gdybyś chciała :)
 
Ostatnia edycja:
Kupinosia pomysł świetny ale ciężki dla mnie do zrealizowania. Ja bliżej Krakowa i Nowego Sącza mieszkam:tak:. Szkoda że w Bieszczady się nie wybierasz byłoby bliżej:-D:-D:-D. Życzę udanego urlopy, my dwa tyg temu byliśmy w okolicach Suchej Beskidzkiej - też było fajnie i człowiek jakąś odskocznie ma od codzienności.:happy:
Ja też tak myślę że na luza lepiej, a jak długo nie zaskoczę to wtedy pomyślę nad pomocą w formie wykresów. Ogólnie u mnie coś się zaczyna dziać bo śluz się zmienia i wilgotno mi. :zawstydzona/y::zawstydzona/y::baffled:
Sawi- witam serdecznie!!!!
 
Witam serdecznie i jak mija piątkowe popołudnie miłym panią?
Ja wróciłam z pracy zjadłam co nie co,wykąpałam się i teraz czekam na mężusia i synka.. aż się pojawią
a w moim brzusiu rewolucja tz pobolewa podbrzusze caly czas i piersi bolą w poniedziałek zacznie się 4 tydz;)
 
reklama
Do góry