reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

enya, Skarbie przytulam, ale wiesz jak tak się wszystko wali to w końcu będzie lepiej, zawsze tak jest...sama mi to mówiłaś wiele razy, więc teraz to ja mówię Tobie, niech się wali teraz, a za chwilę zobaczysz zacznie się wszystko układać po Twojej myśli...czego życzę z całego serca :-)
 
reklama
Enya - normalnie bym babę rozszarpała za takie gadanie! Skąd można wiedzieć czemu pralka przestała działać???!!! Po to jest chyba serwis tak??? Od razu bym paniusi zapytała skąd mam wiedzieć czy pan serwisant mnie nie zrobi w h... i specjalnie nie powie że to była wina odpływu i skosi 130zł.... hę? paranoja jakaś!

A po takich akcjach to tę suszarkę bym spaliła chyba he he he:-D
 
ja po wizycie
więc tak - usg genetycznego nie miałam, jestem już umówiona do innego gina [syna mojej lekarki] na piątek - od razu z pobraniem krwi

poza tym plan w miarę wykonany - tj od dziś mam 11 tabletek mniej dziennie - jupi
laugh.gif
bo to oznacza że zostawiła mi 2x1 luteinę, aspirynę i folik
biggrin.gif


poczytała mój wypis i stwierdziła że tam lekarze to wniosków nie wyciągają - zagrożenia jako takiego nie było i jej zdaniem odezwały mi się nery, a konkretniej piasek mi z nerek schodził, kalecząc przewody moczowe - bolało mnie od tego i podczas badania powiedziała że mi pouciska przewody moczowe i to zrobiła i to był ten sam ból...

macica powiększa się odpowiednio, ciśnienie dobre, morfologia "oby jak najdłużej była taka", szkoda że toksoplazmozy nie przechodziłam wcześniej, bo mam wyniki ujemne

i mam różowiótką kartę ciąży - powiedziałam jej że poprzednio miałam niebieską i był chłopak, to może teraz różowa mi przniesie dziewczynkę
wink2.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
ninja9ab.gif
elvis6dx.gif
[emotki to dla mojego synka "ja chcę zobaczyć te dzidziusie"]
laugh.gif


enya współczuję feralnego tygodnia...
 
Fioletowa - więc wspaniałe wieści! 11 tabsów mniej? rewelacja :tak: oby jeszcze mdłości minęły zupełnie :tak:
A ten Twój synuś to jak moja, też przygląda się emotikonkom jak do mnie dochodzi, i pyta co to za kwadraciki :-D
 
Co do pralek to ja koncem pazdziernika kupilam nowa gdyz moja poprzednia nawalila i rowniez servisowana,na poczatku nie miala sily przekrecic bebnem wiec poserwisowali mi silnik pralki no i juz niby dobrze ale po tygodniu zaczela rowniez i cieknac od dolu wiec zwalono mi wine na to ze idzie zbyt duzy strumien wody do zbiornika i mi go podkrecono ma minimum,pralka wciaz ciekla w dodatku zaczelo z tylu niej blyskac na bialo a zapach wowczas jakby ktos siarke palil rowniez i zaczela po czasie wywalac korki jak i znow beben ledwo sie krecil,przyszedl serwisant znowu i powiedzial mi ze pralka jest stara,tylko ze pralka kupiona 4 lata temu ze sklepu wiec raczej to nie taka jeszcze starosc,mowil ze moze znow mi silnik podreparowac ja na to sie nie zgodzilam bo mowilam mu ze od silnika to raczej nie cieknie tylko od pomp,a jeszcze wczesniej to wymienialam nawet weze na nowe bo myslalam ze moze ktorys puszcza wode ale to niestety nie byl taki blachy powod,pralka wyladowala na zlomie niestety a ja musialam kupic kolejna i mam nadzieje ze z ta nie bede miec takich przebojow ze po 3-4 latach zacznie sie psuc a ktos mi powie ze jest bardzo stara, to by wowczas wychodzilo ze mam kupowac co rok pralke by miec nowa? to troche z drogi biznes by co chwile zmieniac pralke,za nowa pralke zaplacilam 600 euro a na serwisanta poprzedniej ktory tylko pogorszyl wydalam 95 euro.

A co do mnie to ja po nie przespanej nocy jestem dotego na 9 rano mam isc na szczepienie dziecka przeciwko ospie ale nie wiem czy dam rade bo ja czuje ze nawet zaraz zasne przy komputerze ;-)
Maly cala noc byl nieznosny budzil sie i plakal a jak nie plakal to mnie skopal i tak spalam w przerywniku a obudzilam sie rano z samopoczuciem jak po przepiciu :-p
 
cześć dziewczynki,

fioletowa,
dobrze, że jest lepiej, bardzo się cieszę...jeśli chodzi o kartę to z Amelcia miałam różową, teraz też mam różową...nie wiem nawet czy były niebieskie ;-):-D

miłego dnia
 
Witam się na chwilkę, jako że M ma znów wolne :-)

No i miłego reszty dnia oczywiście :tak:


Wy tak walczycie z tymi pralkami, a ja kupiłam używaną LG na ebay, i od 3 lat nic się nie dzieje. Ładowna na 8kg. Nie słychać gadziny nawet jak się koło niej stoi :-D Jestem super zadowolona z zakupu. Gwarancje by miała 10 letnią jak na te lg-ki, ale kobita nie znalazła rachunku. Mam więc nadzieję, że jak producent dał 10 lat, to będzie 10 lat spokoju, a kupiłam jak miała 6 miesięcy, jeszcze niemowlę :-D
 
Ja to kupilam pralke Siemens nowa ze sklepu,wszystko ma na dotyk i wiele ******* typu nie gniecenie ciuchow,latwe prasowanie,suszenie itd. Rowniez jej nie slychac jak chodzi mimo ze wiruje na obrotac 1600 nawet nie drgnie z miejsca a poprzednia co mialam to lubiala spacerowac po lazience :-D
Jest rowiez o pojemnosci 8 kg i ona sama mowi ile zaladowana jest i czy dawac wiecej czy juz przerwac,mi to wlasnie sie spodobalo ze pokazuje ile kg ma zaladowane aktualnie bo czasem piorac koce mozna latwo przeladowac pralke.
Teraz poluje z kolei na zmywarke do naczyn bo naczyn to ja mam zawsze jak w restauracji :-p
A za 3 lata jak wszystko dobrze pojdzie mozliwe ze dorobimy kolejne pietro w domu by miec pokoj dla dzieci bo jak narazie z salonu jest zrobiony dzieciecco salonowy ;-)
A tymczasem ide sobie zrobic kawke :happy:
 
reklama
Znów tu pustki :-( no nic wpadłam, żeby nie było, że mnie nie ma, bo myślę o Was cały czas...buziam i miłego dnia i weekendu Wam życzę tak na wszelki wypadek, bo jutro nalot teściowej a dziś sama jestem więc miałam zamiar coś w domu zrobić
 
Do góry