reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Fiolecik grunt to trafić na dobrego pediatrę:) Ja przepisałam Alę z przychodni pod nosem i wolę jechać do zaufanego pediatry 15 km pod miasto niż chodzić do tych konowałów....
Mou no ja rzucam mięchem że hej jak się wkurzę:-) Na szczęście mój poszedł po rozum do głowy i trochę mnie załagodził bo się boi że nie będę chciała z nim gadać przez 3 tygodnie hehehe;-)
Poszukuję teraz sposobu jak zrobić wymaz z pochwy u gina na chlamydię, mykoplasmę i ureoplasmę.Niby jest anonimowy test Urogin na te 3 rzeczy no ale kosztuje jak za zboże (400 zł) a po drugie nie wierzę że jest wiarygodny jak wysyłany pocztą. I chyba nie mam wyboru i muszę iść do jakiegoś taniego gina żeby pobrał mi wymaz a ja już zaniosę do labolatorium. Tak więc wizyta 100 zł, badanie 70 (tylko na Ureo), a chlamydia i myko z krwi po 40zł. Tak więc 250 zeta znowu muszę mieć a póki co nie mam:no: Lipaaaa
 
reklama
Witam was kobitki :-)
Ja dzis rano sie obudzilam i wielkie zimno mnie uderzylo w domu temperaturka spadla do 11 stopni czas zimy juz daje sie w Grecji odczuc,nie obeszlo sie bez tego bym nie rozpalila w piecyku na rope bo jak tu siedziec z dzieckiem jak nas trzesie a ubrani jestesmy na cebulke :happy:
Wczoraj mialam dziwny objaw gdyz jak wypilam ciutke pepsi wzielo mnie na mdlosci ale nie miewam tego zawsze czyli raz moge wypic a raz nie.
Ciezko jest mi zasnac ale to rowniez i mialam w poprzedniej ciazy ze moglam siedziec do poznej nocy bez snu,gdyby nie moj synek ktory noca sie obudzil o godzinie 11:45 i nie wolal mnie to bym chyba sie nie zmusila pojsc do lozka bo nie czulam sie spiaca,siedzialam wowczas w lozku i rozwiazywalam krzyzowki :-p
Odczowam rowniez swedzenie brzucha jak i wciaz pobolewa dolna partia kregoslupa ale to pewnie pozostanie juz do konca ciazy jak bylo tez w poprzedniej ciazy.
Piersi z koleji raz zaszczypia a raz wogole nic nie reaguja,wczesniej swedzialy ale narazie nie ma zadnych objawow na nich :happy:
Dzis musze sie zabrac za ciag dalszy przygotowan do swiat czyli kapitalne porzadki jak i musze zrobic troche miejsca w salonie by miala w pozniejszym czasie gdzie stac choinka :-)Mam tylko nadzieje ze synek dzis bedzie bardziej wyrozumialy i szybko sie nie zacznie wkurzac tym ze mam zajecie a mu sie zacznie nudzic,no chyba ze mu dam sciereczke wowczas to i on myje szafki i ma z tego ubaw ze pomaga dopoki sie nie znudzi:-)
 
Cześć laseczki :)

Ula - racja, jedna kartka będzie mało. Na jednej argumenty, a na drugiej kontrargumenty przeciw odpowiedziom lekarza na moje pytania. Spodziewam się konkretnych odpowiedzi na nie, więc będę na to przygotowana hehe
... a co Ty kochana? zepsute mięcho mielesz :-D:-D:-D

Enya - mąż niech portfela uchyli j heya :-D;-)

Zoi - coś mi się zdaje, że nie powinnaś sprawdzać czy możesz pić czy nie pić pepsi, po prostu jej nie pij. W ciąży nie wskazana, chyba że masz nagle taką ciążową potrzebę że musisz koniecznie. Ale nie przeginaj, gdyż to nie zdrowe dla ciąży ;-)


Jak odbiorę (najpierw jednak muszę zaprowadzić) niunię z przedszkola jadę po... LODY! mam chrapkę na lody, zwykłe śmietankowe, z owocami. Wczoraj zakupiłam konferencje, pomarańcze, granaty, jabłka, i dokroję sobie - razem z M oczywiście do lodów. Mam tu takie sprawdzone, że smakują jak takie stare śmietankowe, takie kremowe, nie wyczuwa się w nich kryształków lodów jak to jest w takich puszystych. Trudno mi to określić, one są takie kremowo maślane. Cudne. Ło matko, jak teraz myślę to mi ślinka ścieka :-D


Miłego dnia dziewuszki.
 
Cześć kochaniutkie,

Wpadłam życzyć Wam miłego dnia...i po porśbie...nie chcę zapeszać, a bardzo nam zależy na jednej rzeczy, więc proszę o mocne trzymanie kciuków :zawstydzona/y:

Buziam Was mocno
 
Do pepsi to tak to sie nie zmuszam tylko jak maz sobie naleje od niego ciut wezne i raz jest ok a raz poprostu mdli.
Ostatnio rowniez duzo kefiru spozywam bo mam ochote na kwaskowe i moge jesc i pic kwasne bez ograniczen :-D
Jak bylam w Polsce to mi jeden lekarz mowil ze jak sie przeszlo raz cc to mozna kolejny raz rodzic naturalnie o ile cc nie byla zrobiona ze wzgledu na waskie biodra a w Grecji z koleji mi mowia ze jak raz byla cc to wszystkie ciaze beda cc i ja juz nic nie rozumiem,duzo zreszta lekarzy robi tutaj cc prawie ze wszystkie ciaze i dlatego tak sobie mysle czy mowia mi tutaj prawde czy poprostu im tak jest latwiej bo cc to 5 minut porodu a naturalne czasem dlugie godziny przy ktorych lekarz musi siedziec.
 
hej
ja znów nie wyspana, młody miał znów średnią noc, ale w sumie nie wiem dlaczego - nos miał czysty, oddychał spokojnie i gorączki też nie miał, ale budził się, miał jakieś dziwne sny bo ciągle coś gadał

ja dziś na 16 do ginki, no i troszkę łapię stresa ;-)

dotka trzymam kciuki
 
fiolecik, będzie dobrze...trzymam kciuki, no stresssss :-)

Zoi, bo tak jest, że jak nie ma konkretnych zaleceń do CC to po CC można rodzić naturalnie, najbezpieczniej jednak jest po CC rodzić 3 lata po pierwszym :tak: ja mam nadzieję, że teraz uda mi się urodzić naturalnie...moja siostra rodziła każde z trójki przez CC pierwsze było naznaczone, bo pośladkowo ułożone, drugie miała rodzić naturalnie, ale niestety brak postępu porodu i znów CC, trzecie już musiało być CC ze względu na dwa poprzednie...z tego co mi mówiła siostra to lepiej dla mnie by było, gdybym rodziła naturalnie, Ona po dwóch CC miała takie zrosty, że szok, chciała podwiązać potrzecim jajowody, ale nie chcieli, bo miała takie zrosty, powiedzieli, że zrobią jej zabieg za trzy lata dopiero po tej ostatniej CC
 
fiolecik wiesz moja siostra chciała mieć trójkę, dlatego po drugim nawet o tym nie myślała, o przy trzecim jak już chciała okazało się, że w tej chwili to nie możliwe, i musi czekać kolejne lata, o ile nie przytrafi im się czwarte :-D;-)
 
reklama
Dotka - trzymam mocno. Domyślam się, że chodzi o jakieś sprawy finansowe co Was podbudują? Nie odpowiadaj he he, powiesz później :-D:tak:

Fiolecik - czyli dwa i styka ? :-) ja mam w planach trójeczkę, ale jak na razie plany tylko planami :-D
No i za Ciebie też trzymam mocno. Pochwal się później jak się groszek miewa :tak:
 
Do góry