reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Gratuluję wszystkim mamuśkom, którym się udało, a także życzę wytrwałości tym, które nadal wypatrują swojego maluszka.

Jakiś miesiąc temu pisałam w tym wątku, że z TŻem zdecydowaliśmy się na drugie dzieciątko. No i w poniedziałek ujrzałam II kreseczki na teście, które betka z krwi tylko potwierdziła :-D Także pierwszy strzał i od razu gol :-D

Pozdrawiam wszystkie staraczki!
 
reklama
hej kochane jestem :-) dziękuję za kciuki

fioletowa, rozmowa z mężem boska :-D

inka, ja też miałam niereguralne, zaczęłam brać castagnus i po 90 dniach kuracji się udało, w 5 cyklu nam się udało, fioletowa też miała niereguralne i się udało :tak:

a więc po wizycie: niestety nasza Maleńka kropeczka spała i za chiny nie chciała się obudzić, nic a nic (nie jej pora), tak czy inaczej wszystko jest w jak najlepszym porządku :-):
CRL: 69.70 mm (Amelcia w tym samym dniu ciąży była mniejsza, mierzyła 69.00 mm)
BPD: 23.90 mm
NB: 2.50 mm
NT: 1.30 mm
serducho bije, fhr+ 140 ( u Amelci biło +137)
wszystko w normie, niestety przez to, że miałam CC i troszkę więcej tłuszczyku na brzuniu niż w poprzedniej ciąży ciężej było wszystko pooglądać, ale się udało...jestem już spokojna i zadowolona.
Byliśmy całą trójką, R jak zwykle nic nie widział (jak zwykle czyli, że w pierwszej ciąży też mało co widział), wpatrywał się tylko czy jest jeden człowieczek czy więcej :-D...a no i termin w sumie bez zmian, bo tylko 3 dni rozbierzności w przód, ale ja i tak obstawiam, że 1-2 kwietnia przywitamy Maleństwo :tak:

edit: no i zapomniałabym o zdjęciach, nie wiem czy coś zobaczycie, bo mało wyraźne, ja widzę i to najważniejsze :-) Zobacz załącznik 502808Zobacz załącznik 502809Zobacz załącznik 502810Zobacz załącznik 502811
 
Ostatnia edycja:
Dotka - dobrze że już jesteś spokojna i z dzidzią wszystko ok:tak: no i ja widzę dzidziunię oczywiście! Masz rację, tylko facet by nie zauważył :-D
 

Kochana - a myślisz że studentów z mojego szpitala i ze studiów medycznych to czemu chcieli byś ginekologami??? Na początku była wizja obrazu, ale w praktyce było inaczej, no i nie myśl że starszy doświadczony "mężczyzna" będzie myślał inaczej... ten starszy tylko czyha na standardowe kontrole, bez powikłań, antykoncepcja itp...

Nawet nie wiesz jakimi zbereźnikami są Ci po 50siątce... ja niestety wiem. A urolodzy!!! uuuhuuhuhhhuuuu :)
Ta niby nic to tylko maska. A wystarczy tylko spędzać prywatny czas z lekarzami specjalistami...

Zawsze gadają o tych pikantniejszych szczegółach.
Bez nazwisk oczywiście, ale przysięga Hipokratesa to historia w naszych czasach...
 
Hejka

Tym co pracują życzę miłego zaczynającego się weekendu :-)
Fioletowa - jak tam trzeci dzień z tą cudowną wiedzą że w końcu się udało? Kiedy idziesz na betkę?
 
reklama
mou schiza jak zawsze, a że jestem na lutce to ciągle mi coś wypływa, więc zgadnij jak często biegam żeby sprawdzić czy to nie krew? ;-)
na betkę na razie sie nie wybieram, dziś zapomniałam zrobić sikańca drugiego, ech jutro zrobię jak nie zapomnę

a poza tym na razie spoko - sikam i śpię ;-)
 
Do góry