reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Fioletowa moje wielkie gratulacje :)))))))) ale sie ciesze:) Dałaś nadzieje :pP

a u nas czekamy bo narazie zamkniete labolatorium a tylko w jednym robia takie badania:)


dziewczyny wszystkie przechodzimy na diete :)

Fiolecik jaką stosowałas diete?? :) bo na taka od dzisiaj przechodzę :)
 
hahaha rozdzielną - nie jesz białek z węglowodanami- czyli mięso bez ziemniaków, jajka bez chleba :-D

mou - jeszcze w firmie jestem, miałam po targach rozmawiać o przejściu na pół etatu i pracy z domu...
omg mam nadzieję że jutro się obudzę i to nie będzie sen...
 
fiolecik, widzisz kochana, a ja mówiłam (czarownica ze mnie czy co), że jak się zajmiesz firmą a jak jeszcze na diecie jesteś to się uda i...ta tam, udało się, nawet nie wiesz jak się cieszę

Mou, to Ty zupełnie jak ja, mi z jedzeniem ciężko przestać, a do ćwiczeń ciężko się zabrać...miałam ćwiczyć w ciąży, ale mam setki wymówek :zawstydzona/y:, a na dietę warto przejść pomęczysz się z 3 tygodnie a potem będzie wielki Baby Boom :-D
 
Dotka - he he ... postanowiłam jutro wskoczyć na orbitreka. Dziś już miałam trochę ruchu, bo musiałam z całego ogrodu poschłe krzewy pomidorów i ogórków pousuwać, no i uzbierał się 300 litrowy bin, więc wysiłek fizyczny na dziś mam zaliczony :-D Poza tym muszę wyjść za 2 godzinki, a nie zdążą mi włosy wyschnąć po prysznicu. Na tym orbitreku, to jak schodzę to aż mi pot z głowy skapuje :tak:

Prawda jest taka, że ruch jest lepszy niż jakakolwiek dieta, chyba że je się śmieciowe żarcie, to wtedy i dieta i ruch. Ale jak my codziennie robimy sobie wszystko świeże na małej ilości tłuszczu lub w ogóle bez tłuszczu to co innego. Ja naprawdę mam bardzo mało ruchu ostatnio hlip hlip. Dziwię się że na Fiolecika tak ładnie dieta zadziała, bo przecież jest wegetarianką :tak: 5kg to dopiero rezultat w jej przypadku :tak:


P.s coś mi windows siada, muszę przeinstalować. (ściungam dwie wersje) proszę mnie nigdzie nie zgłaszać he he he:-D
 
reklama
Do góry