reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Hejka

Dotka - trzymam bardzo mocno! Wszystko będzie super, nie martw się... Najgorsze to jak tu siedzimy i słyszymy o różnych sytuacjach, których nie chce się przeżywać osobiście. Ja pierwszą ciążę przeszłam bez forum - na początku, i na pierwsze usg czekałam nie martwiąc się tylko nie mogąc się doczekać zobaczyć maluszka, nawet nie myślałam że coś może być nie tak. Ale jak się czyta nieszczęścia innych to zamiast się cieszyć usg, to się martwimy. Jeśli kiedyś nam się uda, to też się będę martwić tym razem :-D:tak:
Fiolecik - mąż już wie? bo nie pytałam...
 
dotka na dzień dziecka i na urodziny mojej mamy i mojej teściowej :-D bo mama ma 4 czerwca urodziny a teściowa 19 :-D
ech jak to fajnie z domu pisać, zaraz musze jakieś śniadanie ogarnąć...

mąż wie - teraz już wszyscy wiedzą, L4 trudno ukryć ;-)
a mąż się dowiedział wczoraj jak wstał - zostawiłam test w łazience, myślałam w sumie że nie ogarnie, bo rano to on jest zaspany, ale ogarnął ;-) potem gadaliśmy sobie przez telefon i się pośmialiśmy, bo rozmowa była mniej więcej taka
-widziałeś co było w łazience?
-widziałem, ale nie wiedziałem co to znaczy?
-i co koledzy w robocie ci powiedzieli??
-nie nie gadałem z nimi

oczywiście wszystko ze śmiechem i czuć było radość w jego głosie, a on jest taka trochę "niemota" nie mówi co czuje, nie wyciągniesz z niego czy jest zadowolony czy nie
a dziś to jak go odwiozłam do roboty sam mi dał buziaka, a zawsze jest gadka "i co jeszcze?" też oczywiście w żartach :-D

kari to razem będziemy na czerwcówkach :-D

dotka trzymam kciuki za usg

ja pierwszą ciążę to połowę miałam bez forum, drugą połowę z forum, bo już leżałam
a teraz jak widać od początku zabawa
teraz jeszcze mam dodatkowy stres bo przecież byłam na antybiotyku do poniedziałku, no ale mam nadzieję że to jeszcze na tyle wcześnie, że będzie ok
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny serdecznie gratuluje!
ja wczoraj byłam na wizycie u gina i mamy zielone światło :-)
niestety problem stanowią nieregularne @ ale mam nadzieję, że jakoś się uda. póki co żadnych leków brać nie będę.
zobaczymy co z tego wyjdzie!
 
reklama
Do góry