reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

krechy widać :) ciesze sie z tobą!


MOU teraz Ty!
jejku jak Wam fajnie........... zachodzić w ciazę bezcenne :rolleyes2: a ja na szarym końcu sama zostane jak zwykle.... ech....
 
reklama
kiedy serduszkowałaś? na wykresie nic nie widzę. testy owu robiłaś? w dniu pozytywnego działaliscie? opowiadaj.
i ta dieta to specjalnie aby zajść czy aby schudnąć? :cool2:
 
dieta była na schudnięcie
wcześniej się nie odchudzałam bo niby trudniej zajść w ciążę na diecie, no i wiesz zaczęłam rozkręcać biznes
i tak jakoś mniej myślałam o tym wszystkim
 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA URŻNĘ SIĘ DZISIAJ ... HERBATKĄ :d
:-D:-D:-D i ja się urżnę...mlekiem z lodem :-D:-D:-D

Kinga nie łam się, zobaczysz dasz radę i Ty
będziemy tu z dotką podsyłać fluidki :-D
no jasne, że będziemy...jak same widzicie, ja nie jestem w stanie przestać z Wami pisać i nie mam zamiaru zniknąć, przecież nie mogę Was zostawić :cool2:...a Ty Kinia, nie poddawaj się :tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
dieta była na schudnięcie
wcześniej się nie odchudzałam bo niby trudniej zajść w ciążę na diecie, no i wiesz zaczęłam rozkręcać biznes
i tak jakoś mniej myślałam o tym wszystkim
zupełnie jak ja...dieta, planowanie ślubu i przyjęcia i zaskoczyłam :tak: a druga ciąża, zajęłam się zleceniem mocno i też wyluzowałam :tak:
 
JA nie dam rady być na diecie. Szkoda :-( prędzej wolę ćwiczenia. My lubimy sobie "dobrze" zjeść, ale to dobrze nie znaczy dużo. I właśnie łączenie wszelkich składników to u nas podstawa. Nie wyobrażam sobie piersi z kaczki podanej bez pure, czy to z ziemniaka czy z batata. Jakoś nie mogę... M by nie mógł. A jakbym patrzyła mu w talerz to bym się z nim szarpała he he:-D Jemy dużo warzyw, dużo sałatek. Surowy szpinak, roszponkę w hurtowych ilościach z winegretem, avokado - mimo że tłuste to zdrowe.
U mnie to brak ruchu. Orbitrek robi za wieszak, i zamiast siedzieć przed monitorem powinnam chociaż te 30min dziennie poświęcić na ćwiczenia. Jestem pewna że efekt w postaci zgubionych kilogramów byłby nawet po tygodniu. Ale jak się siedzi na 4 literach i popija słodzoną herbatkę to ma się taką figurkę a nie inną. Ja naprawdę muszę dopaść tego orbitreka! Może mi jajniki rozbuja :-D Nie od dziś wiadomo, że ruch jest bardzo ważny nawet do prawidłowego działania hormonów :tak:
 
reklama
Do góry