reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Fiolecik - byłoby super, bo mniej więcej tyle samo cykli się staramy. Ile Ty? 14? 15? Mój jest chyba 18, nie wiem czy zaczęłam miesiąc po decyzji czy dwa, więc może być nawet 19 cykli, tyle że moje są dość krótkie, więc u Ciebie to się rozciągnęło bardziej w czasie... Piękna krecha!:tak:
 
reklama
wow, wchodzę i widzę ogromne kolorowe litery, suuuuuper, Fiolecik, gratuluję przeogromnie, a nie mówiłam, że jak z Ami na dietę przeszłam to od razu zaskoczyłam :-D

enya, świetnie, że K przylatuje

miłego dnia
 
Dotkass no widzisz juz mi się rzuicło na mózg - to Rysia napisała o diecie, a ja uznałam że ty :-)
tak sobie tez pomyślałam o tej diecie, bo moja kuzynka zrobiła ten sam manewr ;-) dieta i zaraz ciąża :-D
 
Fiolecik gdybym mogła to oj oj ... należy Ci się

Mou kochana to ja teraz czekam na Ciebie i Twoje II kreseczki

aż mi się zachcialo :-D:-D
 
Ola wielkie gratulacje!!!!! w końcu się udało widzisz. wiedziałam że któraś tu zaskoczy w końcu! brawo.
Test czemu taki ciemny? weź zrób zdjecie raz jeszcze jak bedziesz testowała ale wyraźniejsze:) brawo!
 
reklama
Do góry