reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

oj ja tempki nie mierze juz chyba trzeci cykl
gdyż bo ponieważ ;-) ginka kazała mi wyluzować... z bb nie zerwę ;-) ale staram się jak mogę
 
reklama
witam :)
Fiolecik moja mam a pracuje:( ale spoko mamy juz harmonogram jutro przyjedzie i moja mama i sis:) w pon sis, wtorek-środa mama czwartek jestem sama w piatek mama :) i tak w kółko:-Dumówilam się z nimi, ze za benzynę im zwrócę kasę bo przecież benzyna za darmo nie jest.... ale się rzucaja ...

Mou Ty to maniak telefonów jesteś :D ja mam teraz Samsung Wave 533 jestem z niego mega zadowolona jednak przez kąpiel w herbacie i to, ze kilkadziesiąt razy leciał przez pokój bo Sebek nim rzucił ledwo działa...i muszę wziać nowy... jednak ceny telefonów u nas to koszmar... no i chyba sie zdecyduję na Samsunga Galaxy Gio, ale martwi mnie jedna rzecz tam nie ma klawiatury quarty a ja na dotykowym nie umiem pisac :szok:
 
Dziewczyny normalnie leje się ze mnie śluz jak z kranu!!! Podbrzusze od wczoraj wieczorem napiernicza i dzisiaj chyba będzie owulacyja....chociaż ja nie ukrywam że wolałabym jutro:-) Może jeszcze raz moje modły zostaną wysłuchane??Ten mój już zaciera ręce z uciechy że tak Go będę molestować:-D Dzisiaj jadę po niego do Wawy i będzie po drodze napewno bam bam:-D Już mu zresztą zapowiedziałam hehe. Tak więc dziewczyny do jutra do południa (wzięłam jutro wolne) ciężko pracuję a potem zdam relację!
Trzymajcie sie wszytstkie - w końcu coż z tego życia trzeba mieć nie??:-)
 
Pajeczko, super, że poukładałaś wszystko...nie dziwię się, że nie chcą za benzynę- ja też bym nie wzięła- nie dziw się im :tak:

enya, powodzenia w bzykanku, że zafasolkuje w to nie wątpię...ech ten Twój to będzie wył z zachwytu...mój już powoli wymięka, tak Go męczę :-D;-) a mi się szyjka zamyka już, tzn zobaczę wieczorem i zweryfikuję, a temp. mierzyłam godzinę temu i była niziutka 36.54 st :-( zupełnie nie kminię, ale cóż słońce dziś wprawiło mnie w błogi nastrój i łapię promyczki, co by nie chodzić bladziuchna ;-):-)
 
Enya - u Ciebie to według wykresu owu już była...

Pajkaa - ja teraz bym nie mogła bez dotykowego. Klawiatura by mi palce gryzła :-D Wiesz, jak na początku weszły tylko ekrany oporowe to było kiepsko, ale pojemnościowe to inna bajka zupełnie.
 
reklama
Do góry