reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hejka - :)

Ja musiałam sprzedać telefon wrrrr!!!! kosiarka nam się skopsała a nie mamy żadnych oszczędności żeby sobie tak myk i już kupić.
No więc sprzedałam i kupiłam inny, ale też fajny. Już go zresztą miałam i byłam zadowolona - samsunga Wave s8500. No nic. Za półtora roku kończy się kontrakt to sobie wezmę znowu jakiegoś fajnego. Szkoda mi z jednej strony a z drugiej nie, bo ten galaxy to taka kolumbryna, że mi się w kieszenie nie mieścił :-D
 
reklama
Witam się i ja,

wieczorny wczorajszy seksik był oooo wow!!! no nieziemski mówię Wam :szok:...dziś tempka w dół, chyba miałyście racje, szczególnie enya pisząc, że będziemy w tym samym czasie owulować hehehe, ale byłby numer...nie nakręcam się, bo...no właśnie bo...zobaczymy jak jutro tempka :tak:

Mou, telefon rzecz nabyta ;-) my też nie mamy żadnych oszczędności i jak coś się nie daj boże sypnie to na szybko coś sprzedajemy, albo do mojej Mamy się uśmiecham o bezzwrotną pożyczkę :sorry2:

enya, Twój wykres...:szok: Ty weź daj trochę tego magicznego pyłku ;-):tak:

Kinia, jak po nakłuciu???

Pajeczko, ja nadal o Was mocno myślę, musi być dobrze, staraj się dużo odpoczywać (staraj, bo wiem, że Ci ciężko) przytulam
 
Mou nie placz tel rzecz nabyta jak dotka pisze :) a poza tym i tak masz fajny:) kupisz sobie kiedyś lepszy jaki chcesz :)
Dotka ja czekam na tą twoją owu, zerkam na wykres... :] heh po wkłuciu ok, troche sie nameczyła bo ja mam żyły słabe :/
ciekawa jestem wyników.
 
hej
ja wczoraj skonczylam komin, wyszedl mi troszke waski, ale to dlatego że włóczka mi się skończyła, a w sklepie zrobili 30% wyprzedaż i kolor mi wykupili... wrrr
teraz siedze i modze żeby w sklepiku to wystawić, tylko że muszę jeszcze foty porobic...
 
Dotka - ja już nie wiem co z tą Twoją owu i kiedy będzie. Oby niedługo :tak:
Mi z kolei od dwóch dni śluz się jakby płodny robił, ciągnie się jak BJ na papierze, ale szyjka jeszcze nie otworzyła się do końca, ale na pewno się otwiera. Ciekawe czy w moim przypadku owu będzie wcześniej.... hmmm
Kinga - daj znać jak będziesz miała wyniki.
 
no ja też mam nadzieje że bedzie ok a jak coś nie tak to od razu zacznę leczenie. Zwłaszcza chodzi mi o tarczycę.
Dziś zrobiła mi Glukoze, mocz, morfologię, Ob, ft3, ft4

sama aż sie boje.... :|
 
reklama
Do góry