reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

wiesz, jak potrzebujesz to marudź... bo tak naprawdę to i tak nie mamy na to wpływu i tak, możemy stawać na rzęsach i nic z tego nie będzie, a możemy nic nie robić i zajść w najmniej spodziewanym momencie...
 
reklama
A no właśnie! nie mamy wpływu. Ale ja naprawdę mam wrażenie że po tym castagnusie napięcie przedmiesiączkowe mi się wzmogło! Zachowuję się jak baba hehehehehehe :-D
 
Cześć dziewczynki,

mou, przykro mi, że nic nie będzie w tym cyklu, a taką miałam wiarę i nadzieję- przytulam, a co do marudzenia- marudź ile wlezie, w końcu z jakichś powodów tu piszesz, a my po to jesteśmy, b y nas "obarczać", smutkami, szczęściem i płaczem...głowa do góry, nie poddawaj się- ja wierzę, że Ci się uda :tak: zachowuj się jak baba, w końcu nią jesteś :-)

wczoraj znów swojego chłopa wymęczyłam, jak tak będę na nim skakała to mu kuśka już nie będzie miała siły dygnąć :-D:-D:-D

dziś tempka poszła w górę znów o 0,2...i już prawie bj się robi, narazie rozciągliwy na prawie 1 cm śluz...trzymajcie kciuki proszę, porównując mój wykres poprzedni to ten jest bardzo czytelny, tylko co ja mogę z niego wyczytać??? :dry:

miłego dnia
 
Dotkass - pewnie że trzymamy :) za dwa dni się okaże czy owu była, a za 16 dni co z tego wyszło :-D

Idę pod prysznic i szykujemy się do dentysty sadysty z niunią. Ciekawe jaką dziś naklejkę dostanie ... :)
 
Dotkass super zajeb....no to działaj kobitko, działaj -mnie lekarz powiedział że jak śluz się taki płodny robi to już jest znak że cykl ma szansę być owulacyjny. Tak dla porządku takiego ekstra śluzu jak w tym cyklu to ja chyba nigdy nie miałam - całe takie "ciągnące glutki" miałam:p W ogóle wszytsko jakoś tak potoczyło się super...Kurcze żeby tylko się udało...Ja się boję napalać ale siedzi we mnie wielka nadzieja że się udało. Martwi mnie tylko trochę ta niska tempka i mały skok, ale w tym cyklu w ogóle mam bardzo niską - w sumie może tak ma być???
Mou ja też po casta miałam takiego PMSa że wszytskie koleżanki miały mnie dość, i chwała Bogu że starego nie było bo chyba by się ze mną rozwiódł. A płakałam z regularnością pińć razy dziennie, nawet w pracy mi się chciało płakać...
Mój się wczoraj trochę zbuntował że on już nie ma siły i przyjechał do Polski odpocząć a ja go molestuję cały czas:szok:...biedak, jescze się poskarży na niebieskiej linii że go gwałcę 2 razy dziennie hehehe. No ale na co nam nasza kobieca sztuka uwodzenia???Złamał sie w końcu biedaczek....:-)
Mama u mnie dzisiaj rano też było małe fifa rafa a tu dziecko nam się władowało do łóżka...No to ja poszłam do łazienki "wieszać pranie" a mój mąż przekonał Alę że musi mi pomóc :-)
Ale cóż, muszę skorzystać z okazji bo potem będzie miesiąc posuchy...Dopiero na weekend majowy może przyjedzie...
 
reklama
Enya - Ty uważaj, bo jak się ten Twój za bardzo wymęczy to specjalnie będzie się wymigiwał od przyjazdów w odwiedziny he he :-D

trzymam kciukasy żeby coś było z tego wykorzystywania biednego chłopa :-D

Fioletowa - dzięki. Ta plamka na jedynce mi się nie podoba, ciekawe czy coś z nią zrobią. Mi się wydaje że ten ząbek się psuje. ale nie pozwolę na - jak to się nazywa??? to smarowanie ząbków, że później są takie czarne! Jeszcze do niedawna pamiętałam tą nazwę. Wolę się zapożyczyć w razie czego i zrobić jej prywatnie ozonem.
 
Do góry