reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Mama ahahahaha oj obys sie nie zdziwila... jak kiedys na imprezie dziecko powie, ze mama bez majtek spi :):) Twoja córka juz moze c o nieco wygadać ;D
 
Mama - dobrze że Wam majtek nie zabrała i nie uciekła he he :-D

Mama ahahahaha oj obys sie nie zdziwila... jak kiedys na imprezie dziecko powie, ze mama bez majtek spi :):) Twoja córka juz moze c o nieco wygadać ;D

:-D:-D:-D

mama, hehehehe, dziecko kuma bardziej niż nam się wydaje, tylko jego inteligencja nie pozwala na ujawnienie tego, że wie o co chodzi ;-):-D
 
Moja opowiada o wszyskim co ją ineresuje i powtarza co ktoś inny mówił. jest bardzo pamiętliwa mała bestyjka. Nic się nie ukryje. Mama - więc lepiej uważaj hi hi :-D
 
moja to samo, każdemu przedstawia nas z imienia...każdemu kogo spotka pierwszy raz...moja mama ma na imię Dorotka, a tatuś Robert, a pies Alister hehehe...

a ostatnio Ali miał chyba robale, bo d.upskiem jeździł po trawie, no i rozmawiałam o tym z R, że trzeba go odrobaczyć..., ktoś kiedyś do nas przyjechał (z kimś kto był u nas po raz pierwszy i na oczy nie widział) a Amelcia nagle: "hmmm, bo on ma robale w tyłku i ma na imię Alister" :eek:
 
Hej śpiochy :-)
U mnie tempka w dół więc już niebawem @. A po niej ostatni cykl z kombinowaniem z owu. To już będzie wyczerpany limit nadziei.
Będę mamą jedynaczki. I szkoda nie ze względu na mnie ale na niunię. Ale nic nie jestem w stanie więcej zrobić.
 
Ostatnia edycja:
hej
enya to super, trzymam kciuki bardzo mocno

mou nie marudź, :p zobaczysz, zajdziesz w najmniej spodziewanym momencie ;-)


Jak czytałam teraz o Waszym libido to mi się przypomniało jak się przytulałam wczoraj z mężem pod kocykiem po cichutku (córa się bawiła w drugim pokoju). I w pewnym momencie Mała weszła do pokoju - to my udajemy że śpimy:happy: a córa na to: "oooo śpicie sobie pod kocykiem to ja też chcę" i wpakowała się nam do środka :-D

Było szybkie podciąganie majtek :-)

heh my śpimy na golasa i tylko się zastanawiam kiedy młody w przedszkolu to rozpowie ;-)
póki co nas tak jeszcze nie przyłapał...

a wczoraj też mieliśmy stosunkowo udaną noc...

a ja chyba jadę jutro po bromergon, jakoś poustawiam sobie to żeby mi dziecko rodzice odbierali... dam chyba radę...
 
reklama
Fioletowa - czyli jednak na bromergon się zdecydowałaś???

Eh! no właśnie - zaciążę w najmniej spodziewanym momencie. Pewnie tak samo po 4 latach. Szczególnie że wtedy byłam młodsza, szczupła i miała zaje.... kondycję. I bzykaliśmy się jak dzikie króliki conajmniej 20 razy w miesiącu, i co? po 4 latach dopiero. Więc jak już teraz mijarok, to jeszcze nie 3 tylko 7 lat mnie czeka zanim zaskoczę. W końcu już nie coraz młodsza się robię.
No dobra - nie marudzę już :(

jak już wczoraj wspominałam - mam PMS
 
Ostatnia edycja:
Do góry