reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Idę pod prysznic i szykujemy się do dentysty sadysty z niunią. Ciekawe jaką dziś naklejkę dostanie ... :)

Hej to myślałam, że tylko u mnie jest szał z naklejkami od lekarzy, by wytapetowaną mam już całą lodówkę :-)

A dzisiaj byłyśmy u pediatry na kontroli (znowu gardło :-() i się naklejki właśnie skończyły, no i p. doktor musiała szukać co tam ma jeszcze w szafce :-D

enya nie miej litości dla M :-)

Pajkaa jak wizyta?
 
Ostatnia edycja:
reklama
mou, to dobrze, że z ząbkiem nie jest źle :tak: ja o 12:00 mierzyłam to miałam temp. 37.37 st, ale sie nie sugeruję, najważniejsza to poranna, więc jutro zobaczymy jak się pzredstawia wykresik...R wrócił z pracyi już go zdąrzyłam wymęczyć :-p:-D

mama, zdrówka dla Martusi
 
Ja tu widzę że Dotka, i Enya to takie lwice! :-D biedne te Wasze chłopy :-D

Dotkaa - wiesz - to jest taka plamka, że prawie jakby się przyglądać pod światło testowi ciążowemu , co namiętnie robię co miesiąc :-D to taka mała zmiana jest że prawie niewidoczna. Ale ja już tak mam, że jak coś się zaczyna to nie czekam do ostatniej chwili, lepiej od razu zabezpieczyć. Mleczaki są niesamowicie ważne.
Mama - Ty to nie chciałabyś widzieć mojej lodówki he he:-D
i to niestety taki sezon chorobowy... raz ciepło raz zimno i tak w kółko.
 
mou, lwice??? hehehe :-D, ja to wampirzyca, pazury i zęby w nim zatapiam aż :-D

to masz tak samo jak ja z tym testem, też pod światło, czy przypadkiem takiej słabiutkiej drugiej nie ma, dobrze wiedzieć że nie jestem sama w swoich wariacjach ;-):-p

a co do zębów zgadzam się z Tobą, ja to jak Ami nie miała jeszcze ząbków już jej dziąsła szorowałam nenedent-baby :tak:
 
No - a ja jeszcze głupia byłam, bo jak już kilka miała, to ja dalej jej tą nakładką na palucha manewrowałam po dziąsłach. Mnie nie chapsła ani razu ale M o kurczaczek! - raz to chodził tak z fioletowym paluchem że szok! :-D:-D:-D
 
To jest dobre tylko dla diąsełek niestety, a szkoda bo jest wygodne :-)

Ale mnie podbrzusze nagle zabolało. Ciekawe kiedy ta @ przylezie.Jak po castagnusie to będzie wyglądać. :)
 
reklama
ja później kupiłam taką szczoteczkę nakładaną na palec, jak ta miękka, tylko z normalnym włosiem ale delikatnym no i sztywniejsza nakładka, nie taka silikonowa :tak:

mou, nagle zabolało? hmmm? może to jednak nie @- życzę Ci z całego serca
 
Do góry