reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

mou no nie wiem, lakowanie to takie plombki na zdrowe zeby, a to drugie to tez nie pamietam... Artur ma jednego zęba zaplombowanego, bo go złamał, ale to drugie to nie jest lakierowanie?
młody ma dwa laki zielone i dwa białe... wypadł mu na pewno jeden zielony, a białe nie wiem jak się trzymają...
 
reklama
Fioletowa - znalazłam - to się nazywa lapisowanie. Ona ma taką małą plamkę na górnej jedynce. tuż przy dziąśle. Gdyby to chodziło o ząbka z tyłu to pal licho. ale teraz sobie wyobraź dziecko uśmiechające się - wszystkie ząbki jak perełki a jeden czarny - jak z bajki o babajadze he he
 
Kurde martwię się tą moją tempką....strasznie niska jest, gdybym nie miała stwierdzonej owu na monitoringu to stwierdziłabym że jej nie było...Niby mały skok jest ale nie taki jak w poprzednich cyklach. Chyba że to przez to serduszkowanie i alkohol, bo latamy po znajomych i zawsze coś się napiję.Chyba dzisiaj polecę na progesteron żeby mieć pewność że jest odpowiednio wysoki...;-)
 
mou, udanej wizyty u dentysty

enya, ja cały czas ściskam kciuki za owocny cykl

Pajkaa, daj znać jak po wizycie???

podbrzusze mnie znów boli, a jak wieszałam pranie to prawy jajnik ćmił, pormieniując w stronę pachwiny :confused:
 
Kurde martwię się tą moją tempką....strasznie niska jest, gdybym nie miała stwierdzonej owu na monitoringu to stwierdziłabym że jej nie było...Niby mały skok jest ale nie taki jak w poprzednich cyklach. Chyba że to przez to serduszkowanie i alkohol, bo latamy po znajomych i zawsze coś się napiję.Chyba dzisiaj polecę na progesteron żeby mieć pewność że jest odpowiednio wysoki...;-)
kochanie jeżeli masz być spokojniejsza, to pewnie idź zrób...ale jak patrzę na Twój wykres to temp. w stosunku do początkowej nie jest niska, kto powiedział, że w ciąży ma być powyżej 37 st?
 
enya81 a ja przeczytałam ,że właśnie jak się zbyt często kocha to wcale nie jest dobrze. Lepiej się wstrzymać i kochać rzadziej bo wtedy nasienie jest lepsze i wieksze prawdopodobieństwo,że się uda.:-D no i zero alkoholu u obojga!
 
Enya - ładna tempka - wszystko jest ok! Jak się martwisz to poproś o lutkę na wszelki. Ale jak dla mnie wszystko jest ok :-)

Fioletowa - ja się martwię na zapas :) ale poprzednio lekarz powiedział że wystarczy fluoryzacja tego ząbka. Na to paskudztwo w życiu się nie zgodzę. oczywiście jesli trzebaby cos robic.

dobra uciekam. pa pa
 
agacia, różnie to bywa, jeżeli jest słabe nasienie, to rzeczywiście lepiej kochać się rzadziej, aczkolwiek plemniczki z chromosomem X są silniejsze, a jak ktoś chciałby dziewczynkę to lepiej wymęczyć te z chromosomem Y i większa szansa na dziewuszkę wtedy, pod warunkiem, że mężczyzna genetycznie nie ma obciążenia większą ilościąchromosomem Y :tak:

my jak pracowaliśmy na Amelcią (też chcieliśmy dziewczynkę) kochaliśmy się przynajmniej raz dziennie i się udało
 
reklama
No ja już wróciłam :)
Ząbek ok - na wszelki ma posmarowane - ku mojemu szczęściu takim preparatem, który jest pomarańczowy i znika po kilku myciach i nie zostaje żadna plama. Za trzy miesiące kontrola i jakby się plamka powiększała to będziemy plombować.
Ta zmiana jest w okropnym miejscu, a moja niunia ma spore wędzidełko górne, i trudno jest myć jej górne jedyneczki żeby tego wędzidełka nie podrażniać. Trochę jej przeszkadza mycie jedyneczek i stąd ta zmiana, bo ząbki czasami 3 razy dziennie jej myję.
Ale spoko.
U mnie @ wielkimi krokami idzie bo szyjka się otwiera coraz bardziej.
Cycki bolą bardziej, a tempka teraz 37.78 !!!! WOW! ale jutro taka nie będzie he he heh ehe he e :-D
 
Do góry