reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Mou ja mym się jeszcze wstrzymała, wg mnie nie ma szans żeby test wyszedł tak wcześnie, a tylko smutno będzie patrzeć na 1 kreskę.
 
reklama
Pękł!!!!!!!!!!!!!!!Pękł!!!!!!!!!!! Jest płyn, resztki pęcherzyka i endometrium ładne!!! Ale jestem happy:-) A my działaliśmy wtedy kiedy trzeba hehhe, gin jeszcze kazał nam działać więc wieczorkiem poprawimy:-D Teraz tylko kciuki dziewczynki i wiara:-) Wiem że napalać sie nie ma co bo nie zawsze się udaje. Zaskoczona jestem tylko bo jak się zapytałam czy mam brać lutkę to powiedział mi że najpierw muszę być w ciąży. Tak wiec dopiero jeśli się uda to będę brała.

Ech mou nie łam się kobitko bo nic straconego, sama wiem jak to jest wariować z każdym dniem jak się zbliża owu więc w sumie "przyganiał kocioł garnkowi":-) ale ja na prawdę uważam że to za wcześnie. Mnie się w ogóle wydaje że ty owu miałaś 17dc bo ja taki ból podbrzusza miałam w nocy z soboty na niedzielę i wtedy pewnie pęcherzyk pękł.

Fioletowa ja za monitoring zapłaciłam 150 zeta i tyle a miałam 6 usg, więc może u Ciebie tak jest??? Też myślałam że to droższa impreza a tu się okazało że czekała mnie miła niespodzianka:-)

Milli fajna ta Twoja mała!! Kiedy moja była taka....a teraz pyskacz mały. Mojej właśnie zamówiliśmy torcik na 5 urodzinki i zarezerwowaliśmy salę w bawialni.

Mou moja Ala w ogóle nie miała smoczka, fakt że ząbki ma naprawdę mocne (dopiero teraz jak ma 5 lat byłyśmy u dentysty bo miała małą dziurkę) ale może mieć wadę zgyzu bo ścierają jej się ząbki a czasami nimi zgrzyta przez sen. Tak wiec nie ma reguły...
 
Ostatnia edycja:
mili, słodziutka ta Wasza córcia, śliczna blondyneczka...

mou, uwielbiam krewetki, mogłabym na zmianę z sushi jeść cały czas, aż by mi zbrzydło :-p

co do strojenia się, moja to żadna strojnisia, nie lubi tego, ale granie z Tatą na x-boxie, na laptopie, albo prowadzenie samochodu, spinanie się na drzewa...jak najbardziej, ale ja też taka byłam, jak byłam dzieckiem, nie lalki, a samochody, jak byście weszły do pokoju Amelci, to gdyby nie to, że kolory na ścianach i dywan ma bardziej dziewczęcy kolor to po zabawkach pomyślałybyście, że to chłopięcy pokoik, nie mówię, że nie ma zabawek dziewczęcych- ma, ale żeby się bawić, raczej nie- sprzęty, samochody...oj tak, tak...narzędzia (dla dzieci) :tak:

pieluchy, smoczki...kiedy to było...ja chcę znów...aaaaaaa...Amelci smoka zabrałam bez podcinania, od razu jak miała rok z kawałkiem, przez 3 dni był koszmar z zasypianiem, był płacz, ale dała radę...potem już nawet zapomniała co to smok...może łatwiej jej było, bo odkąd zaczęła chodzić (a poszła dzień przed skończeniem 9 m-cy) to już piła tylko z kubka niekapka, nawet ecześniej, jak już siedziała, butla poszła aut szybko, szybko...a co do pieluch też w sumie szybko poszło, jak ją odłuczałam (miała dwa lata nie całe) kupiłam Jej pieluchomajtki- na sikanie sama siadała na nocnik, a z kupą było tak, że stawała i się spinała do pieluchy, a ja jak widziałam że stęka, to szybko ją sadzałam i w końcu się udało, później tylko na noc pieluchomajty były, jak skończyła dwa lata, pieluchy miałyśmy już z głowy na zawsze :tak:

mou, wstrzymaj się z tym testem...tak tak, wiem łatwo mówić, ja w zeszłym cyklu zrobiłam ich chyba z 5 i to na przestrzeni 2 czy trzech dni...trzymam kciuki, żeby to był Twój cykl


enya, huuuuurra, widzisz, mówiłam, że pękł, musiał, musiał...ale się cieszę...teraz tylko czekać na jeszcze lepsze wieści :-)
 
Ostatnia edycja:
Cholera jasna!!! Pajkaa - to ja już nie wiem czy nie zakosili na poczcie faktycznie, bo to trochę długo już! Apropo czego masz jutro wizytę? Zwykła kontrolna czy usg? Oczywiście trzymam kciuki mocno mocno!

Enya - a za Ciebie trzymam mocno, żeby jakiś żołnierzyk wstrzelił się tak pięknie jak Twój mąż wstrzelił się w owu :tak::-)

Co do owu 17dc - to raczej nie... ale kto wie, kto wie. Chociaż wątpię. ten ból miałam 18dc. A jajnik mnie prawy napierniczał koło 13dc, więc ja obstawiam 12-14 dc na najbardziej płodne :tak:
 
Ostatnia edycja:
Co do owu 17dc - to raczej nie... ale kto wie, kto wie. Chociaż wątpię. ten ból miałam 18dc. A jajnik mnie prawy napierniczał koło 13dc, więc ja obstawiam 12-14 dc na najbardziej płodne :tak:

mnie dziś tak lekko ćmił prawy jajnik, zobaczymy jak jutro tempka...szkoda, że R dziś do późna w pracy,bo bym go teraz, już, w tej chwili...ale mam ochotę...wrauuu...chyba jak tylko wejdzie do domu go zbeszczeszczę :-p;-)
 
Mou ostatnio byłam na wizycie miesiac temu :):):) wiec to normalna wizyta mam cichą nadzieje, ze doktor zrobi usg :):) a kiedy wyslałaś??

dziewczynki czy macie jakis dobry przepis na babke cytrynową ??:)
 
reklama
Dotkass jakież Ty masz dzikie libido :laugh2:

oj ostatnie dni tak...strasznie, aż sama siebie nie poznaje, jak sobie przypominam to takie miałam jeszcze przed ciążą z Amelią, no i w ciąży oczywiście :-p:-D a potem długo, długo średnio mi się chciało



dziewczynki czy macie jakis dobry przepis na babke cytrynową ??:)

akurat na babkę nie mam przepisu, więc nie pomogę, ale ostatnio robiłam pyszne ciasto z budyniem, całą blachę zjadłam sama :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry