reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Fioletowa - no niestety ja jestem uzależniona od internetu. a jak jeszcze mam fajną gierkę to uuuuu. nie ma mnie. :-)
 
reklama
Dotkass - no mi na weekend chyba wypadnie, przynajmniej taką mam nadzieję. Najwcześniej w niedzielę, będzie wtedy 13dc, a ja mam owu mniej więcej właśnie kole 13-15dc i te dni są u mnie najbardziej płodne :-)
Miłego weekendowania u mamusi :tak:

dziękuję, napewno będzie miło, bardzo jestem zżyta z Mamą, a teraz wywiało mnie 100 km od niej (całe życie w Warszawie, a wygnało nas na wieś, bo zachciało nam się spokoju i domu, a oboje miastowi od zawsze) i teraz nie mogę sie z nią często widywać niestety :-(, a tak przynajmniej raz dziennie wisimy na telefonie...

TRZYMAM MOCNO KCIUKI za udane zafasolkowanie, oby się udało :tak:

iza, to chyba tymbardziej poszłabym na zwolnienie, ale skoro mówisz, że siedzenie źle na Ciebie wpływa...może teraz nie będzie tak źle, w końcu masz się teraz kim zająć- nie byłabyś sama :tak:

fioletowa, kotek cudo, bardzo mi się podoba :tak::-)

a co do kompa, ja też uzależniona, druga sprawa, że muszę mieć włączony non-stop w ciągu dnia...a jak usiądę do obrabiania fotek, które wcześniej zrobię to już mnie oderwać nie można :-D
 
Khy khy ... Ale mnie gierka wciągnęła :-) a najlepsze jest to że mi komputer się zawiesił, a oczywiście nie zapisywałam stanu gry wrrrr jutro od początku dam czadu. powinnam tak codziennie. Nawet na sekundę nie pomyślałam o staraniach :-) muszę kolejną ściągnąć na czas po owulacji, może zapomnę o testach :-)

Pajkaa - a co znowu się z zębem stało???
 
Mou wyglądało na normalny ubytek a okazało się, ze trzeba było wyciąć troszkę dziąsła od strony podniebienia , zeby dojść do ubytku bo był bardzo głęboko:( powiedz mi tylko jak wysłałaś ten detektor czy zwykłym czy poleconym?
 
cześć laski

pajeczko proszę przepisać mnie z kolejki tak na 26 kwietnia... @ przyszła
jestem zdziwiona, bo kompletnie przegapiłam owu i myślałam że była po 20dc, a musiała być jak w normalnym cyklu... wygląda na to że u mnei to kompletne napalanie się tak pomieszało cykl, bo teraz ledwo się zorientowałam że to 30 dc a tu już @ przyszła
no nic, to teraz 28 idę na badania - hormonki i rtg biodra

dotkass poczekaj aż pokażę mojego - zostało mi tylko zszycie i wypchanie i wyszycie oczek i noska - heh i muszę kupic pomarańczową włóczkę to zrobię tygryska takiego :-D
 
Hej dziewczyny :)
Dochodzę trochę do siebie...Byłam wczoraj na usg :) miałam zamiar poczekać do 8 tygodnia ale te mdłości wygnały mnie wcześniej. Wszystko ok. Z usg wychodzi dopiero 6 tydzień. Serducha nie słyszałam ale mam nadzieję słyszeć na następnej :) no i mimo mdłości przytyłam 3 kg!!! wciąż podjadam bo wtedy na chwilę mi przechodzi :(
Fioletowa że też ta wredna musiał przyjść :/
 
reklama
Do góry