reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

nasze mamusie staraczki
laugh.gif



LOLCIA

KARIIN 25 marzec

MILI84 30 marzec

KAROLINA 5 kwiecień

MOU 8 kwiecień

ENYA - 21 kwiecień

SIWA - kwiecień

FIOLETOWA - 26 kwiecień


nasze ciężaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif



AMNA - sierpień 2012

KAROLINA - sierpień 2012

EWA - sierpień 2012
,

PAJKAA - wrzesień 2012

ALEBUR - wrzesień 2012

ANA - wrzesień 2012

JUDITH - wrzesień 2012

MAGDUŚ1983 październik 2012

ROSEANN październik 2012

KASIIK październik 2012

NENETE listopad 2012

IZA listopad 2012

MAMA listopad 2012

Moniś31 listopad 2012

 
reklama
No witam witam, nie gram hi hi, siedzę w kuchni, przygotowuję wędliny do wędzenia. Dziś jest ten dzień :-D zaraz będziemy wędzić. Do tego mamy whiskacza i zgrzewkę piwa, robimy podwórzowanie na maxa, mini domowa imprezka, a co tam, owu przede mną !!! :-D:-D:-D
Mało mnie dziś - wiem ale co zrobić ...
Fioletowa - powodzenia w drutowaniu :-) nie podziuraw się :-D

Pajkaa - wysłałam Ci priv o pannicy "O" jak nas podgląda to jej ciśnienie podskoczy he he - bo będzie wiedziała o kim Ci właśnie piszę he he eh ehe he hehehehehehehe ... "tak na marginesie - jak nie chcesz to mogę skasować ostatnie zdanie w tym poście" ... ale ja bym ją sobie podenerwowała, na pewno tu zagląda... he he
 
nasze mamusie staraczki
laugh.gif



LOLCIA

KARIIN 25 marzec

MILI84 30 marzec

KAROLINA 5 kwiecień

MOU 8 kwiecień

ENYA - 21 kwiecień

SIWA - kwiecień

FIOLETOWA - 26 kwiecień


nasze ciężaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif



AMNA - sierpień 2012

KAROLINA - sierpień 2012

EWA - sierpień 2012
,

PAJKAA - wrzesień 2012

ALEBUR - wrzesień 2012

ANA - wrzesień 2012

JUDITH - wrzesień 2012

MAGDUŚ1983 październik 2012

ROSEANN październik 2012

KASIIK październik 2012

NENETE listopad 2012

IZA listopad 2012

MAMA listopad 2012

Moniś31 listopad 2012


Pajeczka mnie możesz przepisać na 15.04 (akurat urodziny mojego męża) bo poprzedni cykl mi się skrócił...No i nie jestem ostatnia:-) chociaż pewnie niedługo znowu będę bo wydaje mi się że marne moje nadzieje na owu od 20dc;-)

A widzę że statystyki są takie że 3-4-3-4 mamuśki na miesiąc :) No to czas zacząć grudzień laski!!! Ja obstawiam karin pierwszą, póżniej mou i fioletową .
 
Ostatnia edycja:
fioletowa ależ Cię te druty wciągnęły :-)

ja osobiście polecam do spróbowania szydełko, szybciej się robi i mniej skomplikowane niż druty, a możliwości nieograniczone :tak:
 
Fioletowa :*
Monis
fajnie że wszystko dobrze :)
Mou
udanego wędzenia :D
Po wczorajszej wizycie u alergologa nastroje pozytywne. Kazała zrobić jeszcze testy na pleśnie i "kończymy diagnozę" - cokolwiek to znaczy. O astmie ani słowa. Kontrola w maju.:-p

Dobrej nocki.
 
No witam witam, nie gram hi hi, siedzę w kuchni, przygotowuję wędliny do wędzenia. Dziś jest ten dzień :-D zaraz będziemy wędzić. Do tego mamy whiskacza i zgrzewkę piwa, robimy podwórzowanie na maxa, mini domowa imprezka, a co tam, owu przede mną !!! :-D:-D:-D
Mało mnie dziś - wiem ale co zrobić ...
Fioletowa - powodzenia w drutowaniu :-) nie podziuraw się :-D

Pajkaa - wysłałam Ci priv o pannicy "O" jak nas podgląda to jej ciśnienie podskoczy he he - bo będzie wiedziała o kim Ci właśnie piszę he he eh ehe he hehehehehehehe ... "tak na marginesie - jak nie chcesz to mogę skasować ostatnie zdanie w tym poście" ... ale ja bym ją sobie podenerwowała, na pewno tu zagląda... he he


Mou :-D:-D:-D:-D:-D:-D
nie teraz jestem prowokatorką za dychę czyli powtarza się to samo co na tym wątku pamiętasz tylko o Tobie:-D
 
reklama
nasze mamusie staraczki
laugh.gif



LOLCIA

KARIIN 25 marzec

MILI84 30 marzec

KAROLINA 5 kwiecień

MOU 8 kwiecień

ENYA - 15 kwiecień

SIWA - kwiecień

FIOLETOWA - 26 kwiecień


nasze ciężaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif



AMNA - sierpień 2012

KAROLINA - sierpień 2012

EWA - sierpień 2012
,

PAJKAA - wrzesień 2012

ALEBUR - wrzesień 2012

ANA - wrzesień 2012

JUDITH - wrzesień 2012

MAGDUŚ1983 październik 2012

ROSEANN październik 2012

KASIIK październik 2012

NENETE listopad 2012

IZA listopad 2012

MAMA listopad 2012

Moniś31 listopad 2012

 
Do góry