reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hejka :-)

No ja jestem uwędzona na złota... byłam tak blisko dymu że można mnie zjeść również :-)
Dziś mam usg narządów rodnych :-) ciekawa jestem jajeczek bo... Pajkaa - dzięki przeogromniaste za lutkę - myśle że jej branie w zeszłym cyklu spowodowało że już nie czuję lewego jankika jak mi pachwinę uciska. I teraz nie martwię się o jajnik tylko ciekawa jestem czy wszystko tam ok jest z jajeczkami i endometrium. Dziś 12dc. Wszystko powinno być ładnie widać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Buhaha piszę z telefonu i nie miałam podglątu tego co klikałam. Więc koryguję że nie mam żadnych jankików tylko najzwyklejsze jajniki :-D

Iza - pewnie nie ma astmy skoro nic nie wspomniała. Ale żeby się nie rozwinęła trzeba dobrze zaleczać alergię. U mnie z nieleczonej alergii rozwinęła się astma, na szczęście o bardzo małym nasileniu ale niestety inhalator mam zawsze pod ręką. Nie żeby był deską ratunku ale nie lubię jak skraca mi się oddech. Mam dobrego lekarza i na kontrolach pojemności płuc mam lepsze wyniki niż młodsze ode mnie dziewczyny bez astmy. Tak więc astma to żaden wyrok jeśli ma się ją pod kontrolą :-)
 
oj napisalam a skasowalo mi sie :(

wiec tak 
Mou dobre to bylo z tymi jajnikami. 

Izka trzymam kciuki by bylo ok.

Fioletowa gratuluje hobby no i trzymam kciuki za bestresowy cykl i owocny :)

Pajeczka dobrze ze chodzisz na spacerki a jak sie czujesz i jak tam wymioty? lepiej juz ?


A co do mnie sie tyczy to robimy rok przerwy, do tego czasu zrzuce moja wage, mam nadzieje znajde fajna prace, oczywiscie nie moge liczyc na prace biurowa bo jezyk mam dobani, wiec pewnie sprzatanie, albo zmywanie, albo opieka nad starszymi :( ale coz musze sie przelamac :)

no i za rok jak moj dostanie umowe na czas nieokreslony to planujemy kupic dom, pewnie nie nowy bo na nowy to nas stac nie bedzie wiec lepiej jak nie bede do tego czasu w ciazy bo remonty ani wciazy ani z maluchem to nie jest nic dobrego 

Pomimo ze zawieszam staranki to tu zostaje moge ?? :)
 
Kariin - zadaj jeszcze raz takie pytanie to Cię zaciukam!:-D

Ja bym mimo wszystko nie odkładała starań, bo wiesz - nie chcę prorokować, al równie dobrze możesz zajść dopiero za rok, o kupnie i po remoncie, a jak odłożycie teraz, to może się udać rok po remoncie, czego nie życzę, ale różnie bywa. Ja myślałam że rach ciach i po góra trzech cyklach się uda, a tu zonk. 13 cykli i doopa.
 
witam sie
Mou a na którą masz tego usg? czy juz mialas??

Kariin u mnie ok:):) czuje sie dobrze oprócz bólu głowy dzisiaj...

ja idę z M do restauracvji dzisiaj :)
 
Mou juz nie zadam, wiesz ta przerwa moze psychicznie mi pomoze no i dwa po cichu licze na obecny cykl :) a

 Pajka a moze za duzo slonca, na bol glowy dobra jest drzemka w chlodnym i zaciemnionym pokoju :) przy dziecku pewnie trudniej ale moze sie uda :)
 
Ostatnia edycja:
O 13.10 czyli w pl o 14.10 mam wizytę. A Wy co ? Romantyczna kolacja? :-) miło :)

Kariin - to zaciskam kciuki żeby się udało i żebyś przerwy robić nie musiała :-)
 
reklama
No cóż - ja też tak myślałam! O kant d... to wszystko. Coś mi się zdaje że wizyta u najgorszego ginekologa w pl byłaby 1000000000000 razy lepsza niż u tutejszych specjalistów! Mam dość. To mnie przerasta. i na chwilę obecną jestem jak wydmuszka. Nie mam już pomysłów. pozostaje walka z lekarzami, na co nie mam siły na chwilę obecną. Idę spać. A - no i w moim szpitalu na usg było widoczne wszystko przez powłoki brzuszne. Pęcherzyki ciałko żółte itp, a to było 9 lat temu. To czemu ta kobita dziś tego nie widziała???? Dobranoc Wam. Dziś nie usiedzę.

Pakaa - jak tam kolacja romantyczna??? :-)
 
Do góry