reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
własnie objadam się gigantycznym ptysiem :confused: bede wyglądała jak ten ptyś:D

Lolciu no to czekam y razem z Tobą na II kreseczki:D

Siwa ja do dnia dzisiejszego nie wierzę :-D

Mou no ja mysle:) bedzie dobrze zobaczysz:)

Fiolecik
tez mam takie wrazenie, ze Wy z Mou razem będziecie:):)

Kaso
zaciskam kciuki, zeby @ sie nie pojawiła


moja mama przyjechala wzięla synka na spacerek jaka błoga cisza:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Alebur w miarę dobrze, chociaz strasznie jestem zmęczona... non stop bym spała...no i w ogóle nie mam apetytu... ważyłam 64 kg spadłam do 62 kg... zobaczymy jak bedzie dalej...

a jak u Ciebie jak Ty się czujesz??
 
Fioletowa - no to razem musimy dać radę :-D ja chyba złapię to jajo i je przyszyję do macicy w końcu :-D od dzisiaj mój M zacznie pić mieszankę aminokwasów dla kulturystów. Jest tam wszystko co w lepszych środkach na plemniorki. Tylko selenu nie ma. Muszę dokupić oddzielnie.
W składzie między innymi jest:
l-arginina - przede wszystkim na zwiększenie ilości i ruchliwości plemników. To najważniejszy aminokwas dla plemniorków.
Zobaczymy jak na niego podziała. Brać nie zaszkodzi, może zwiększy mu ilość żołnierzyków...

O! - i znalazłam coś jeszcze! mleczko pszczele. Znalazłam jakieś badania kliniczne apropo tego specyfiku, na jakiejś tam grupie długo starających się kobiet. Jednej części podana mleczko pszczele, a drugiej podano placebo. I tej grupie której podawano mleczko pszczele - 60% zaszło w ciąże, a w grupie placebo tylko 20% kobiet zaszło w ciążę. To mleczko ma bardzo duży wpływ na zwiększenie ilości jajeczek i ich lepsze dojrzewanie. Podaje się to mleczko przed IVF. Chyba sobie je kupię. Na pewno sobie je kupię. No i tak samo dobrze wpływa na spermę :-)
Kariin - może to coś dla Ciebie?

"Mleczko pszczele jest produkowane przez 3-9 dniowe pszczoły robotnice.
Służy ono do karmienia larw pszczół robotnic i trutni przez pierwsze 3 dni ich życia.

Królowa matka natomiast karmiona jest mleczkiem przez całe życie.
A musisz wiedzieć że żyje 40 razy dłużej niż inne pszczoły, i na dodatek składa codziennie tysiące jaj"


No i zawiera kwas nukleinowy - niezbędny do prawidłowego podziału komórkowego, czyli na chłopski rozum do prawidłowego podziału komórek również w zapłodnionym jajeczku, które staje się (po poprawnym podziale komórkowym) - zygotą.
Ja tam sobie sprawię ten specyfik, szczególnie że działa jeszcze jako afrodyzjak he he he he
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny !
Już kiedyś ( jakoś latem ) dołączyłam do Waszego zacnego grona Staraczek. Tak troszkę , po ciuchu śledzę wciąż wątek, bo wciąż jestem staraczką :(
Troszkę się podleczylam, cykle mam regularne , owulacją - już wzorowo ! Zaobserwowane wszystko na USG.
No ale jak nie mogę zaciążyć tak nie mogę.
Co się wczoraj okazało, mój M ma sporą armię ale leniwą :(
Czy któraś z Was otarła się o taki problem ?
Wiem, ze do specjalisty powinniśmy iść, ale mój M chce jeszcze poczekać ze 3 miesiące - bo wiosna , bo więcej się porusza i może 'samo zacznie się dziać"
Wiem też, że są jakieś suplementy, które wpływają na ruchliwość. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie ?

Dodam dla przypomnienia coś o sobie: Mam synka prawie 6 letniego, staramy się o maleństwo od lipca.
 
Justysaa - właśnie cały wywód doedytowałam wyżej. Poczytaj.
L-arginina jest najlepszym środkiem na zwiększenie jakości i ruchliwości plemników, możesz kupić to w każdym sklepie z odżywkami, a czasami nawet w aptece. Nie jest drogie. Wgoogluj sobie informację o tym aminokwasie i poczytaj.

Jestem zła na siebie że nie kupiłam tego już dawno temu!
 
Dzięki :) Pisałam całą godz i chyba w tym czasie dodałaś post - jakbyś telepatycznie odczytała co chcę napisać :):-)
 
Justyna nasz polski Salfazin jest bardzo dobry:)

dzisiaj mam pracowity dzień babcia wzięła na 2,5 h wnuka ja w tym czasie posprzątałam sobie w szafie przeglądnęłam ciuszki maluszka wywaliłam te , które się nie nadaja...potem jadę na zakupy
 
reklama
Alebur w miarę dobrze, chociaz strasznie jestem zmęczona... non stop bym spała...no i w ogóle nie mam apetytu... ważyłam 64 kg spadłam do 62 kg... zobaczymy jak bedzie dalej...

a jak u Ciebie jak Ty się czujesz??

a ja schudłam 6 kg , ale nie ważyłam sie ostatnio, zaczęlam jesc wiec pewnie ide do przodu. Dzis lepiej sie czuje , ale coś mnie ciągnie w pachwinie, ale tak delikatnie więc nikomu nic nie mówilam , bo to pewnie po tym moim dzisiejszym prysznicu, po takim leżeniu nawet szybki prysznic to wysiłek
 
Do góry