reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Siwa ja nic nie widze, bo jest pod takim kątem fotka zrobiona mozesz zrobic tak, zeby nie odbijalo sie swiatlo??

Alebur musi byc dobrze:)
 
reklama
Siwa - ja mam ogromną nadzieję że coś tam jest, ale ja też nic nie widzę... mam straszne piksele przy powiększeniu?

Chociaż..... Na tym ciemniejszym zdjęciu coś widzę :-) :-) :-) czyżby??????
 
Ostatnia edycja:
Obraz 006.jpgObraz 007.jpg


a teraz widac?
 
Siwa - no teraz widać! :-D:tak:
MAsz jakiegoś teścika na rano??? Czy już gratulować??? :-)
No dobra - ja już gratuluję, ale na razie po cichutku, bo ja już tym testom niebieskim nie ufam, dopóki nie nabiorą mocniejszego koloru. Już więcej niebieskich nie kupię, tylko różowe.
Ale Twoja krecha to piękna krecha!!! Z rannych siusiów kreseczka powinna być dużo ciemniejsza :-)
Tak czy siak ja myślę - jestem pewna, że kolejny teścik będzie tylko potwierdzeniem :-)
Tak więc czekam do rana .... Zrobisz rano jeszcze jednego?


Oki - ja się kładę spać, gardło boli jak diabli, a niunia cały czas kaszle. Zgroza. Na szczęście nie ma gorączki... uffff
To dobrej nocki :)
 
Ostatnia edycja:
Nie mam na rano;p bo ten był zrobiony oczywiscie z mysla ze bedzie jedna krecha a to ze dzisiaj jestem mega senna i wczoraj poł dnia mnie muliło było moim wymyślonym objawem....


ja jestem w szoku jakos jeszcze do mnie to nie dotarło i oczywiscie mega duzo obaw czy wszystko bedzie dobrze
 
No tak, edytowałam a tu już posty pode mną :-D
Siwa - kup test z różowymi paskami testowymi ok? i zrób nawet popołudniu.
No to pa :)
 
Siwa jak dla mnie ejst druga kreseczka, mam nadzieję, że dobrze widzę i będę mogła pogratulować!
:-)
Pajka, może źle myślę, ale wydaje mi się, że jesteśmy z jednego miasta. ;-) Gratuluję drugiego synka! Będziesz miała wesoło w domu z dwójką rozrabiaków. :D
enya81, fakt, dość wcześnie, ale nie zdąże wyjść z pieluch ;-)

Dziękuje dziewczyny za miłe przyjęcie, nie lubie się tak dołączać do konkretnej grupy, ale wierzę Wam na słowo, że to forum wciąga.

Moja historia tak króciutko, w 2010r. poroniłam, ciąża się nie rozwijała. Staraliśmy się 7 miesięcy. Po 5 miesiącach postanowiliśmy starać się ponownie i zaszłam w pierwszym cyklu. W październiku urodziłam synka, Tymusia. Marzy nam się z mężem większa rodzinka, dwójka dzieci z małą różnicą wieku.
We wtorek idę do mojej lekarki, zrobię cytologię, zapytam o badania jakie muszę zrobić i zaczynamy staranka. :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam sie

Siwa zrób nawet z popoludniowego czekam z niecierpliwością:) czyzbys otwierała u nas grudzień??

Gizmowa wciąga wciaga ja weszłam tylko na chwilkę a jestem ze 3 lata :D ja jestem z Dąbrowy Górniczej:)

Mou jejku ja wyjątkowo zaciskam kciuki teraz:)

Fiolecik jak tam u Ciebie?? jak działa ta persona?? tak z ciekawosci pytam :)

Kaso a Ty tesciku nie robisz??
 
Do góry