reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

będzie dobrze:) a Ty masz to przodujące no nie?? ja mialam na przedniej ścianie, ale nie przodujące a tez się bałam... ale sie podniosło... a u Ciebie są szanse, ze pojdzie w góre??
 
reklama
Ja jeszcze pociągnę temat...
Macie jakieś opinie na temat środków Promen i Axaren men ? Wyczytałam, że one są stricte związane z płodnością m.in z ruchliwością plemników. Tylko zastanawiam się czy skutecznie :)
Mój M nie cierpi łykać proszków więc jak mu coś podam to to musi być jak najlepsze :dry: Nie nadaje się na myszkę eksperymentalną :happy2:
 
dziewczyny robilam dzisiaj kolejne 2 testy i niestety ale jedna kreska... ;((((((((((((


nie wiem może zrobie w niedziele rano albo jutro z porannego moczu bo dzisiejsze byly robione przed chwila.. z sikanca popoludniowego


pajeczko wypisz mnie narazie z listy cieżarówek :((((
 
Siwa20 no k....a, ale zrób koniecznie jutro z rannych siuśków i daj znać

Jak się jeszcze tydzień temu martwiłam że nie mam mdłości (o ja głupia!!!!!!!) tak teraz chcą mnie zamęczyć :baffled:

Standard teraz, że wracam z pracy, odbieram młodą z przedszkola i robimy wspólne spanko :-)
 
Siwa to ja zaciskam kciuki:) bedzie dobrze zobaczysz:)

Mamusia
wspólczuje i łacze sie w bólu ja w 15 tc i dalej walcze z mdłosciami...
 
Hej wszystkim, chcialabym dolaczyc do staraczek, ale co patrze to niektore z was juz zafasolkowane, gratuluje wszystkim i powodzenia tym co sie staraja :-). Jestem Natalia. Wlasnie zaczynamy starac sie o kolejne malenstwo, jestem mama sierpien 2011 i zdecydowalismy sie na mala roznice wieku, mam nadzieje ze sie uda.
 
Hej dziewczyny !
Już kiedyś ( jakoś latem ) dołączyłam do Waszego zacnego grona Staraczek. Tak troszkę , po ciuchu śledzę wciąż wątek, bo wciąż jestem staraczką :(
Troszkę się podleczylam, cykle mam regularne , owulacją - już wzorowo ! Zaobserwowane wszystko na USG.
No ale jak nie mogę zaciążyć tak nie mogę.
Co się wczoraj okazało, mój M ma sporą armię ale leniwą :(

Czy któraś z Was otarła się o taki problem ?
Wiem, ze do specjalisty powinniśmy iść, ale mój M chce jeszcze poczekać ze 3 miesiące - bo wiosna , bo więcej się porusza i może 'samo zacznie się dziać"
Wiem też, że są jakieś suplementy, które wpływają na ruchliwość. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie ?

Dodam dla przypomnienia coś o sobie: Mam synka prawie 6 letniego, staramy się o maleństwo od lipca.

Justysaa no to już czuję miedzy nami więź psychiczną:-) Bo moja córcia w kwietniu skończy 5 latek i też pracujemy nad rodzeństwem:p Nie gadają Ci wszyscy że między dziećmi nie może być za duża różnica wieku??? Bo mnie już to wk.....a:-) A jeśli mogę spytać ile masz latek???

Siwa chyba już mogę Ci pogratulować!!! Ale ten luty owocny że hej!!! Szkoda że mój był bezstarankowy...

Ja byłam dzisiaj u gina - jak usłyszał że mam teraz 6 dc stwierdził że za wcześnie jest i umówił mnie na poniedziałek. No ale jak dzwoniłam to terminu nie było innego, a tu nagle sie znalazł na poniedziałek - super nie??? Będę miała monitoring - wreszcie!!! Z tego co zrozumiałam to bez wspomagaczy chce sprawdzić czy w ogóle mam naturalną owulkę. Ale jak mu powiedziałam że mam badania to mówi - męża??? A ja na to że moje hehehe - obejrzał, stwierdził że prolaktyna spoko, testosteron trochę wysoko ale w granicach normy i tyle...Powiedziałam że mamy już córkę i w lipcu byłam w ciąży tylko poroniłam no to stwierdził że faktycznie męża nie ma co męczyć. Ale dobrze że zapytał:-)

Mou,fioletowa ja też się narazie nigdzie nie wybieram :-p Jeśli mój stary będzie nadal za granicą siedział i nie trafiał w owu to moje 2 dziecko pozostanie w sferze marzeń jeszcze długo.Ale gina nie wtajemniczałam w sprawy staranek - niech robi ten monitoring, a co :-) Wyszłam z doła - jest mi teraz prawie dobrze, tylko żeby ten mój przyjechał i pełnia szczęścia ( no prawie)
 
Ostatnia edycja:
WNM - bo my tu jesteśmy tak fajne, że zaciążone nas nawet nie opuszczają:-) i dobrze, bo my tu jesteśmy staraczki na maxa, i fajnie jak już się którejś uda, to niech już z nami zostanie :-) inaczej by było smutno...
No i witaj :-)
 
reklama
Enya - co do różnicy wieku to nie ma znaczenia. Mi tylko zależało na małej bo mieszkamy za granicą i chciałam żeby miała bratnią duszę. Teraz to już bez różnicy dla mnie. :)
 
Do góry