reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Mou Pajka Mama robie ostatniego testa jutro rano z porannego jak nie wyjdzie to trudno ale szyjka jakos nie wyglada na @


Mou dzis robilam 2 płytkowe z różowymi ten wczorajszy to był clearblue strumieniowy...


poł dnia przeryczałam tak strasznie byłam nastawiona...


lece spac dam znac rano


trzymac kciuki
 
reklama
Justysaa no to już czuję miedzy nami więź psychiczną:-) Bo moja córcia w kwietniu skończy 5 latek i też pracujemy nad rodzeństwem:p Nie gadają Ci wszyscy że między dziećmi nie może być za duża różnica wieku??? Bo mnie już to wk.....a:-) A jeśli mogę spytać ile masz latek???

Synuś mój skończy w lipcu 6 lat no i w sumie 8 m-cy pracujemy. Młody się dopytuje, upomina, prosi o rodzeństwo - i tu mnie najbardziej boli, że nie mogę zajść :-(

A co do rodziny to też, że już powinniśmy, że młody już taki duży, że na co czekam.
W końcu wkurzyło mnie to i powiedziałam wprost, żeby się zastanowili nad takimi wywodami, bo czasem po prostu nie tak łatwo. I się odczepili :)
Ja mam niebawem 30 lat, M 35 no i gin mi powiedziała, że powoli wchodzimy w wiek, w którym trzeba się troszkę napracować by osiągnąć cel ...

Fakt dopiero w zeszłym roku odważyłam się starać. Bardzo bałam i generalnie wciąż się boję zajść w ciąże.
Mam czasem takie chwile, że mnie ciśnie, że zżeram oczami maleństwa czy ciążowe brzuszki a czasem przytulam się z M i modlę się by nie zajść..... Dziwna ze mnie staraczka :(
Generalnie to mi się podobają rodzinki gdzie trojka maluchów jest i to takie raz po raz - rozczulam się na taki widok. I w sumie gdybym mogła cofnąć czas to pewnie bym zdecydowanie wcześniej zaczęła się starać ...
 
Siwa - dlatego właśnie chciał
am żebyś zrobiła najtańsze byle różowe. Te niebieskie bardzo często pokazują fałszywie pozytywnie. jak mi się uda przesłać fotkę to zobaczysz mojego niebieskiego testa z tego miesiąca. "różowy" nie miał nawet cienia
 
test.jpg



Justys- mi się marzy trójeczka :-)
 
Ostatnia edycja:
Justys- mi się marzy trójeczka :biggrin2:

Mi generalnie też ! I pewnie się zdecyduję na trzecie, Tylko trzeba najpierw z drugim sobie poradzić :-p

No ale z nadchodzącą wiosna jestem pełna optymizmu.
Mój M chyba wziął sobie do serca, że musi się poruszać - byliśmy dziś pierwszy raz tej zimy na rowerach, a teraz M poszedł pokopać piłkę :-D

MOUSEFISH przepraszam, że pytam bo pewnie już pisałaś, w jakim wieku jest Twoje pierworodne ?
 
Pajka, no to jesteśmy z jednego mista w takim razie :)
Ja ostatnią @ miałam 2 marca :)

MOUSEFISH, muszę przyznać, że naprawdę przyjemną atmosferę tu macie (a może już mamy?;))

Siwa, ja jeszcze wierzę, że jesteś w ciąży, tylko testy się gubią ;)

wiara.nadzieja.milosc, witaj :) ja mama z października 2011 :)

Orientujecie się może jak to jest, mój synek ma na wynikach z 6 tygodnia życia, że nabył przeciwciała różyczki i cytomegalii. Cytomegalię, owszem mogłam przechodizć, ale różyczki bezobjawowo się przecież nie da. Powinnam chyba zrobić sobie badania, prawda?
 
reklama
Do góry