reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Fioletowa - to jeszcze czekasz na rentgen? no ładnie, to tak jak ja na usg - o ale przypomniałaś mi że muszę zadzwonić i umówić się na kolejny tydzień.

No i fajnie - zmieniłam sobie termin na przyszłą sobotę. To będzie 12 dzień cyklu. Będę mniej więcej wiedzieć jakie będą jajeczka 2 dni przed owu, i jakie będzie endometrium.

Ale mi ręce czosnkiem pachną :) musiałam całą główkę obrać- znów będziemy wędlinki wędzić więc musiałam trochę je czosnkiem naszprycować :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
MOU a ja tu zaglądam z niecieroliwością , zobaczyć Twoje II , cholercia a mialam taką nadzieję ...


Ja niestety nie mam dobrych wieści , piszę do Was znowu ze szpitala . Pechowego 13 znowu dostałam krwotoku , w tej chwili nie mogę nawet wstawać do wc , koło łóżka mam basen. Masakra. Moje łożysko przykleiło się na samym ujściu szyjki macicy i przez to co jakiś czas wraz z rozrostem dzidzi a co za tym idzie , macicy będę miała takie krwotoki , a każdy niestety może skończyć sie tragicznie. Ale po 3 dniach doła mam jakiś taki lepszejszy dzień i nie dopuszczam czarnych myśli. Leże i staram się myśleć pozytywnie. Trzymajcie dziołszki za nas kciukasy i prosimy o modlitwę.
 
alebur trzymam mocno kciuki, myślę o was... dawaj znać co u ciebie...

mou ja powiedziałam lekarzowi że rtg to dopiero po @, zastanawiam się czy na rtg widać tampony... ;-)
 
Ostatnia edycja:
Mou no coś Ty kochana ... ja nie rodze jutro spokojnie:):) najważniejsze wasze zdrówko:*

Alebur
słonce zaciskam za Was kciuki to nieciekawie masz z tym lożyskiem :( trzymam za Was mocno kciuki odzywaj się czasem co tam u Was:(
 
dzięki dziewczynki , pewnie , że sie bedę odzywać , teraz nawet bardzo często , bo mam laptopa w szpitalu , a tu nuuuuuuuuuuuuuuda ;)
 
Gizmowa witaj!!! Widzę że wcześnie zaczynacie starania o kolejną dzidzię:-) Kurcze a u mnie już i tak będzie co najmniej 6 lat różnicy...Ale cóż ma to swoje negatywy jak i pozytywy!!

Alebur na innym wątku na którym się udzielam jest dziewczyna która ma tak samo łożysko jak Ty i jest już w 30 tc.:-) Fakt że leży w szpitalu i teraz tylko ma nadzieję że dzidzia nie będzie się tak intensywnie ruszać bo wtedy ma krwotoki, ale to już bardzo dużo!! Wszyscy są dobrej myśli i u Ciebie też się uda zobaczysz!!!
 
Alebur trzymam mocno kciuki, najważniejsze to bądź dobrej myśli.

Mam znajomą, która na początku 3-go miesiąca trafiła do szpitala z zakrzepicą kończyn dolnych. Neutralne dla dzieci leki nie pomagały, już się bali że dadzą im wybór czy ratować ją czy dziecko - ale po 2 tygodniach leżenia plackiem jakoś sie to udało unormować. Nawet ją do domu wypuścili, tylko zastrzyki musi codziennie brać.

Więc głowa do góry, będzie dobrze :-)
 
dziewczyny zrobilam przed jakimiś 10 minutami test i sama nie wierze albo mam jakies przewidzenia błagam pomóżcie czy ta kreska sie liczy? niby miesiaczke powinnam dostac dziś jutro badz max w sobote i sama nie wiem czy to kreska czy nie kreska.. Obraz 004.jpgObraz 003.jpg
 
reklama
Alebur - jak mus to mus, leżeć trzeba! Gorzej przy drugim maluchu. Dobrze że synek już spory młodzieniec jest. Czyli jak? To się będzie działo co jakiś czas i musisz po prostu przeleżeć taki okres?
 
Do góry