reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Mou test najwczesniej wyjdzie Ci 4 dni po spadku:) bo wtedy beta hcg osiąga poziom wykrywalnosci testów:) zobacz sobie u mnie na wykresie mnoment plamienia wtedy była implantacja a kiedy test wyszedl dopiero ppozytywny... ale bierz moze lutke co?
 
reklama
Pajkaa - cały czas biorę lutkę - 2X1 od 17dc. Dlatego tym bardziej nakręcam się na spadek implantacyjny, bo lutka powinna utrzymać tempkę ładnie wysoko aż do @, a tu taki piękny spadek podczas brania luteiny. No i 4 dni temu przestałam łykać castagnusa. A powiedz mi - Tobie cień wyszedł 9dpo, a robiłaś z niecierpliwości wcześniej? Np. 7dpo?
 
Mou robilam i nic nie wyszło... jak tego 9 dpo robiłam to byłam pewna, ze mam schiza bo ledwo widoczna ta kreseczka byla...także spokojnie musisz poczekac do 4 dpo i wtedy zrób testa ale nie odstawiaj lutki


Mou u mnie w 11 dpo byl dopiero cień... jeżeli w 4 dpo była implantacja to patrz kiedy dopiero mi tescior wyszedł....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pajkaa - w sumie racja, ale to plamienie mogło być u Ciebie po owulacji, przecież może być kilka dni po owu nawet takie plamienie, zanim krew spłynie do szyjki. Ale mam nadzieję że u Ciebie to była implantacja :tak:

no i pewnie że nie odstawię lutki. Jak będzie miała @ przyjść to i tak przyjdzie.
 
Ostatnia edycja:
Mou ja nigdy nie mialam plamień po owu... za to i w jednym i w trudim przypadku kiedy zaszlam w ciaże mialam plamienia ...
 
hej:-) Co prawda udzielam się na innym wątku ale widzę, że prowadzicie wykresy i chciałabym abyście zobaczyły mój. Jak myślicie jest szansa na II kreseczki ??


to wszystko zależy od tego jak silne M ma plemniki bo sex był ok 1-2 dni przed owu...ja dla 'pewności" zawsze po owu jeszcze współżyłam bo tak wlasnie zaszlam w pierwsza ciażę ... a teraz to nie wiem :D
 
Miss - szanse są zawsze, ale że nie sexikowałaś po owu, tak jak Pajkaa pisała wyżej mogłaś zmniejszyć swoje szanse :tak:27dc wszystko będzie jasne, bo już będziesz mogła zrobić teścik. A to czy wykres mówi czy są szanse na 2 kreseczki to... niestety nikt nie wie, bo tempka może Ci spaść przed @ a nawet kilka dni po lub w trakcie. Na razie widać że owu się odbyła, i ciałko żółte pracuje, ale ona zawsze pracuje ładnie u dziewczyn które mają owulacje, a gdy nie dojdzie do zagnieżdżenia, to niestety poziom progesteronu spada i po ptokach. Na tym etapie nikt Ci nie powie więcej niż to, że szanse to 50 na 50. Ale życzę dwóch kreseczek oczywiście :-):tak:

Pajkaa - czyli Ty mogłaś już się po wolutku cieszyć po tym plamieniu :tak:
W sumie ja miałam kilka bardzo bolesnych owulacji, i żadnego plamienia, więc też nie nastawiałam się na plamienie implantacyjne, a szkoda, też by mnie to jakoś pocieszało...

No i czar nadziei prysł. szyjka jest pół otwarta i śluz ciągnący pomieszany z luteiną.
 
Ostatnia edycja:
Mou proszę Cię zobacz na moj wykres...moja szyjka tez sie otwierała... to naprawde nie jest wyznacznik @... tak samo jak śluz... moze Ty też należysz do tych "innych" jak ja:D poczekaj zobaczymy co bedzie spokojnie:)
 
reklama
Najbardziej mnie wkurza lewy jajnik, cały czas czekam na usg, ma być po 20 marca. czuję jakbym miała balon w pachwinie. Lekarka nic nie czuła podczas nadania dlatego usg było nie na cito.
Pajkaa ja sobie tak podglądam Twój wykresik od czasu do czasu i fakt że też Ci się otwierała. Ale u mnie jest tak miesiąc w miesiąc. Ciekawe, może jednak czeka mnie niespodzianka :-)

Proszę - powiedzcie że jakoś wytrzymujecie moje schizy co???? Bo ja naprawdę mam paranoję po owu.
Fioletowa - podziwiam że wygrałaś wojnę z termometrem.... nie kusi Cię w ogóle????
A czemu pytam czy wytrzymujecie moje paranoje??? Bo właśnie wracam z kolejnej drzemki po śniadaniu rannym, znów mnie ścięło z nóg, i nawet na kanapie nie usiedziałam. No i sprawdziłam szyjkę po wypoczynku, bo to przecież ja! no i się zamknęła i wydłużyła jakby, i jeszcze stwardniała. he he
Muszę sobie dać spokój z jej sprawdzaniem bo oszaleję, tak jak Fioletowa z mierzeniem tempki...
 
Ostatnia edycja:
Do góry