reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

przy tych 2 pikal przy 36,29 a przy pierwszym nie to jest nowy termometr wiec za szybko na baterie tak mysle :) 
czasem tak jest ze jak nie moze naciagnac to sie zawiesza i stoi na jednej temp i nie pika ale niewiem ktory pomiar mam wpisac bo ten pierwszy to niby 36,36 a drugi i trzeci 36,29 dodam ze sie nie ruszalam tylko nawet eheh spalam :)
 
reklama
witam sie

Mou od razu pomyslalam, ze u Ciebie spadek implantacyjny:D:D zaciskam kciuki:)

ja w czasie cia,ży mam caly czas taki płodny śluz i ginka to zawsze sprawdza, czy z szyjką jest ok... ale powtedziała mi, ze obserwujemy się, ale się nie martwimy:) mozemy sie sexic:D
 
Pajkaa - czyli jednak ten śluz faktycznie nie powinien występować? Ale jak z szyjką ok to nie ma co się martwić :-)
Ja mam nadzieję na implantację, ale wiesz jak to jest... Za 2 dni max powinien mi test wyjść. 48 godzin jest na przyrost hcg. Ciekawa jestem...
 
Kinga - trzymamy trzymamy!!! A będziesz miała jakieś hormony dziś robione?

Sprawdziłam sobie później tempkę - co prawda jak już wstałam, ale było nieźle :-) 37.5 rtęciowym. I teraz zastanawiam się czy tak mogło też być że jeśli to implantacja, to czy mogła spowodować spadek tylko przez noc?
 
nie moge edytowac. 

Mou mam pytanie pewnie bedziecie sie smiac ze mnie ale zielona jestem w sprawie szyjki, szyjka to to takie wsrodku duze ?? taki guzik ?? bo juz glupiej jak tak to co ja mam zrobic ? 
 
reklama
Kariin - tak, to taki okrągły guzik :-) i ma w środku dziurkę, która w czasie owu jest otwarta, tak że można prawie palec w niej zanurzyć. I jest wysoko, tak że nie można jej prawie dosięgnąć i jest miękka, po owu i przed jest dość nisko, i twarda łatwo można ją wyczuć.
 
Do góry