reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Moniś - pamiętam pamiętam :-) ja w sumie spokojna jestem, szkoda tylko że objawy stricte ciążowe które bardzo często miewałam w tym właśnie te żyłki, nie przekładały się na dwie kreseczki. :dry: No ale co ja tam mogę, nic. Tylko czekać. Nic już nie zmienię, żadna z nas nie ma na to większego wpływu. Zagnieździ się to się zagnieździ, a jak nie to przecież nie umrę od tego. Trochę się posmutam, i przejdzie po terminie kolejnej owulacji, której nie chcę zobaczyć ma się rozumieć przez kolejnych 9 miesięcy :-D
 
reklama
Ja na słodkie nie mogę patrzeć :/ Mój M leży w łózku a ja czekam aż zaśnie...:zawstydzona/y: mam chyba taki skutek uboczny- wstręt do przytulanek... wstyd się przyznać. Liczę, ze szybko przejdzie... MASAKRA
 
a ja nie zadrzylam sie przytulac ehh uciek do roboty hehe no ale jak ma nocki to trudniej o przytulaniki bo dzieci w domu hehe, za to jak ma wolne nadrabiamy kilkakrotnie hehee, musze go pomeczyc o striptis bo mi obiecal w zakopanym na swieta i duuppa caly czas mi to wylatuje, jutro go pomolestuje hehe :)
A wstretem sie nie przejmuj, przejdzie ciesz sie ciaza mysle ze twoj to rozumie w koncu ciaza to stawia wiekszosc rzeczy do gory nogami :)

Fioletowa widze ze testujesz po mnie wiec jak na gurdzien sie zapisujemy hehe :)

Monis31 a gdzie twoj ciazowy suwaczek ???

mnie jajnik prawy nasuwa ale to dobrze moze rosnie pecherzyk :)
 
Ostatnia edycja:
Ja trzymam kciuki żeby chociaż jeszcze jedna "nasza" poszła ze mną na listopad, bo poczytałam na listopadówkach i to nie to samo :no:

Kariin chciałam wstawić ale jakoś się boję... Termin @ dopiero w piątek... Może jeszcze poczekam. Patrzyłam na różnych stronach z kalkulatorami ciąży i raz mi wychodzi 3 tydzień i 4 dzień a raz 4 tydzień.
 
Ostatnia edycja:
mysle ze nie ma sie co bas przez 3 dni robilas testy i od bladziochy do krechy wiec hcg rosnie to nawjazniejszy dowod na to ze jestes w ciazy, ja bym sobie wstawila, co do terminu to jest to zwiazane z dniem owulacji, jest taki kalurator co sprawdza temin porodu od owulaci, poszukaj w google moim zdaniem jest najbardzie wiarygodny oczywiscie jak sie wie kiedy sie mialo owu :)

No mylse ze Mou z toba pojdzie :) no i mysle ze bedziesz z nami i bedziesz przesylac fluidki :)
 
Dzięki. Poszukałam. Wychodzi na 16 listopada. Ale który to tydzień??
No fakt. Z Mou na listopadówkach było by super:)
A gdzie będzie mi lepiej niż z Wami? :) Pewnie, ze zostaję

Idę spać. dosłownie wpadam pod łąwę:) pa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Też uciekam spać. Zdrzemnęłam się w południe więc śpiąca już nie byłam, ale teraz jestem, więc idę lulu :-)
Miłych staranek i spokojnych snów mamusion z fasolinkami, co by niedługo Was mogły budzić głodne w nocy i wymagające zmiany pieluszki ha ha ha :-D:-p
 
Do góry