reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

ana ty szczęściaro!!!!!!wooow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
faktycznie passa trwa... Ale żeby tak ślicznie nie było non stop - ta passa skończy się na moim testowaniu :-D

gratulacje kochana!!!! Bierz lutkę od razu!!!
 
reklama
Mou,ja sama w to nie wierze,jeszcze nawet Szymonowi nie dzwonilam! Ech,przeciez nie powiem mu przez tel,musze wytrzymac do 16!!!!Przy takiej temp,szyjka dziwaczna,przeziebiona bylam...Sama nie wiem.
ALe wiesz co teraz sier ze mna dzieje-boje sie okrutnie,zeby sie nie powtorzyla historia:( Bardzo sie boje,ze za pare dni okres sie pojawi...bardzo sie boje dziewczyny:(.....
 
Aniu - ale Twój wykres podobny do mojego, więc może, może... może passa nie minie... ale nie :( na pewno mi się nie udało... hlip hlip...
jeszcze jeden cykl przede mną. Ostatni może będzie szczęśliwy - jak u Pajkii...
A teraz zmykam, bo autobus mi ucieknie.
Zajmę się zabawą nowym telefonem, i nie będę myśleć o testowaniu.
To na razie :)


P.s - dlatego bierz od razu lutkę i no-spę raz dziennie. Nie martw Aniu - historia się nie powtórzy :) los nie może być tak okrutny!
 
Mou,ja tez nie wierzylam,jeszcze dzis rano nie wierzylam,bo spojrz na wykres:( Ale poki co kreska jest,a to daje nadzieje,ze sie powiedzie...
Lec,baw sie gadzetami i nie mysl!
 
Mou,ja tez nie wierzylam,jeszcze dzis rano nie wierzylam,bo spojrz na wykres:( Ale poki co kreska jest,a to daje nadzieje,ze sie powiedzie...
Lec,baw sie gadzetami i nie mysl!


hi hi hi hi hi - teraz to łatwo mówić jak jest kreska :-D:-D:-D:-D:-D żeby nie myśleć :-):-):-):-)

... dobra uciekam.. no ale takie piękne dni mamy ostatnio! ziy nie ma, wiosna idzie, to i testy pozytywne wychodzą :):):)::)
 
hi hi hi hi hi - teraz to łatwo mówić jak jest kreska :-D:-D:-D:-D:-D żeby nie myśleć :-):-):-):-)

... dobra uciekam.. no ale takie piękne dni mamy ostatnio! ziy nie ma, wiosna idzie, to i testy pozytywne wychodzą :):):)::)
Mou,ok,ja tak nie bede pisala! Bo wiem jakie to uczucie-nie myslec! Same mi tu 2 dni temu mowilyscie,ze ja za bardzo mysle,ze spinam sie za bardzo,bojak sie bardzo chce,to sie bardzo mysli. Mou,ja jestem z Toba,pamietaj!")
 
reklama
DZiewczyny,dzieki! Prosze Was bardzo,blagam nabijajcie mi glowe,trujcie mi stale,ze drugi raz nic zlego nam sie nie przydarzy,ze tym razem sie uda,ze bedzie dobrze! Prosze,bo potrezbuje takiego wsparcia chyba...Zeby bylo wszystko ok,zeby uslyszec zdrowe serduszko,tym bardziej,ze bylam chora kiedy serduszkowalismy...
 
Do góry