reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Tak,pisalas,a ja nie wierzylam. Chyba dalej nie wierze:) Wlasnei staram sie dodzwonic do gina,ale stale zajete. A w domu mam jeszzce jakas luteine,to moze bym wziela sama,jak myslicie???
Pajkaa,co myslisz???
 
To jest jakis CUD!!!!Ana i Alebur przeogromne gratulacje!!!!!

Odkad przyszlam na forum to same pozytywy. Przynioslam Wam szczescie:-Dalez ja skromna jestem. To jak wszytkie pozytywne testy od nowego roku to moze i nam sie udalo za pierwszym razem??!!!:confused:oby ta passa sie nie skonczyla!!!
Dziewczyny jeszcze raz wielkie gratulacje!!!
Kto jest nastepny do testowania????
 
Judith chyba ja..:sorry2: kurcze nie będzie tak wesoło....
Ale tak sobie pomyślałam, że właśnie mija rok od kiedy tak już poważnie się staramy (tzn wcześniej raz uważaliśmy, a raz nie), więc może dostane prezent od losu na rocznicę..
 
Monis badz dobrej mysli!!! Nie wolno myslec negatywnie bo to tylko pogarsza sprawe. Popatrz na dziewczyny ktorym udalo sie w nowym roku, tez byly pewne ze nic z tego a jednak sie udalo juz 3 z nich!Nie trac nadzieji a moze dolaczysz do grona szesliwych wrzesniowych mamusiek :-)trzymam mocno kciuki!!!
 
Dziewczyny Ana i Alebur Wielkie GRATULACJE jestem z was dumna normalnie :))



ja juz prawie koncze prawko i cykl spisuje na straty wiec wam przerwe dobra passe bo ja niestety ale troszke sie opierdzielałąm i byl jeden seks 3 dni przed owu wiec liche szanse a za reszte dziewczyn trzymam wielkie kciuki :)


pije kawe i ogolnie jakiegos dola mam cos czesto mi sie to zdarza ostatnio;/
 
ANA wooooooooooow ale fajnie , teraz to już tylko dwie kreski będziemy widziały na testach u każdej kolejnej testującej !!!!!! jak już lecimy po bandzie to konkretnie hihihihihihi:-D
 
ana gratulacje

Dziewczyny aż normalnie uwierzyć nie mogę że tyle pozytywnych testów mamy od początku roku zaczęłam wierzyć ze i mi sie uda a bardzo bym chciała bo moj mąż ma urodziny 31 stycznia a ja testuje 27 fajny dostałby prezent:sorry2: Prosze o fluidki
 
dziękuję dziewczyny za gratulacje i wysyłam porcyjkę fluidków ;)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Do góry